Robienie zakupów Technologie 

Profesjonalne modele drukarek 3D od najlepszych producentów

Jeśli chcesz kupić 3D drukarki, koniecznie wejdź na https://cadxpert.pl/drukarki-3d/

W ofercie CadXpert znajdują się tylko urządzenia od wiodących producentów takich rozwiązań: FormLabs i MakerBot, których CadXpert jest jedynym dystrybutorem, a także Stratasys (jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem). Drukarki 3D, które mamy w naszej ofercie, pracują m.in. w technologiach: SLA, PolyJet oraz FDM.

Drukarki 3D Stratasys – zmniejszą koszty produkcji

Marka Stratasys jest globalnym liderem branży drukarek 3D. Od przeszło 30 lat – a konkretnie od 1988 r. – dostarcza klientom nowoczesne technologie i maszyny. Wyliczono, iż korzystając z drukarek 3D oraz drugich urządzeń Stratasys można praktycznie o 90 procent zredukować koszty produkcji i czas na nią poświęcony. Nadrzędne założenia pracy ekspertów firmy Stratasys to dostarczanie najwyższej klasy drukarek 3D i usług, a także pomoc techniczna i merytoryczna. Najlepiej sprzedające się produkty oferty drukarek 3D firmy Stratasys to kolekcja F123 Series – urządzenia do zaawansowanego prototypowania, dedykowane dla przemysłu oraz biznesu. Nowością w naszym asortymencie jest kolekcja F120 – stosunkowo niewielki model drukarek 3D do szybkiego prototypowania z przemysłową precyzją.

Drukarki 3D Formlabs – nowatorska technologia LFS

Formlabs to następny uznany producent drukarek 3D. Czym charakteryzuje się ta firma na rynku maszyn do druku przestrzennego? Formlabs produkuje bardzo zaawansowane technicznie desktopowe drukarki 3D, jak również specjalistyczne sposoby przyrostowego druku, jak między innymi SLA i SLS. Nową propozycję w asortymencie CadXpert stanowi drukarka Form 3 – model desktopowy, pracujący w autorskiej, innowacyjnej technologii Low Force Stereolithography (LFS), która stanowi odmianę technologii SLA. Ta drukarka – podobnie jak wszystkie inne urządzenia Formlabs – cechuje się ergonomiczną konstrukcją oraz nieskomplikowaną obsługą. Czym nowa technologia LFS odróżnia się od SLA? Bez wątpienia lepszymi rezultatami w druku z żywic fotopolimerowych: większą precyzją i prędkością druku, jak również precyzyjnym odwzorowaniem najmniejszych elementów. W LFS warunki druku są podtrzymywane na stałym poziomie, dlatego można w krótkim czasie uzyskać tożsame makiety, co jest nadzwyczaj pożądane w masowej, powtarzalnej produkcji.

Drukarki 3D MakerBot dla biznesu, przemysłu, edukacji

MakerBot wytwarza wysokiej klasy profesjonalne drukarki 3D, działające w technologii FDM. Drukarki 3D tego producenta są w szerokim zakresie stosowane w różnych branżach biznesu, edukacji, przemysłu i wielu pozostałych. Najświeższy model, czyli drukarka MakerBot Method X, to urządzenie wspierane przez Stratasys. To propozycja, która obsługuje materiały dostępne dla kolekcji Method, materiał podporowy Stratasys SR-30 i ABS. W Method X drukowanie prowadzone jest w zamkniętej komorze rozgrzewanej do 100°C. Druk jest solidny i precyzyjny, a w czasie procesu wydruku nie dochodzi do przesunięcia się warstw ani nie tworzą się wypaczenia.

Siedziba:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy