Robienie zakupów 

Pasta do mycia rąk – usuń najtrwalsze zabrudzenia ze skóry

Zobacz, gdzie kupić pastę do rąk

Pracownicy warsztatów samochodowych, kominiarze, rzemieślnicy czy osoby zatrudnione w zakładach przemysłowych – to tylko niektóre z grup zawodowych mających styczność z substancjami, których trudno pozbyć się ze skóry. Należą do nich przede wszystkim różnego typu farby, smary, sadze, oleje, a także, w nieco mniejszym stopniu, pyły i opiłki. Zatrudniający takie osoby są zobowiązani do udostępnienie im środków czystości pozwalających na eliminację takich pobrudzeń. Najbardziej efektywna jest w takim przypadku pasta do rąk.

Pasty BHP – działanie i ich skład?

Pasta BHP do rąk odróżnia się od innych środków myjących stosowanych każdego dnia w zwykłych domach. Jako że jest stosowana do usuwania bardzo trwałych zabrudzeń, musi cechować się stosownymi właściwościami ściernymi. Z tego powodu producenci takich past wzbogacają je o specjalnie dobranych tworzyw sztucznych lub drobinki minerałów, usuwających brudzące substancje z zagłębień w skórze. Zarówno preparaty myjące stosowane w paście BHP do rąk, jak i substancje, które one usuwają, oddziałują drażniąco na skórę. Dobrze zatem, żeby pasta zawierała dodatkowo substancje nawilżające i łagodzące podrażnienia.

Komu są niezbędne pasty BHP pasta do rąk?

Jak już nadmieniliśmy, pasta do mycia rąk znajduje zastosowanie przede wszystkim w zakładach przemysłowych, rzemieślniczych i usługowych. Bez wątpliwości przyda się też w domu – okaże się niezastąpiona w czasie porządków lub w amatorskim warsztacie majsterkowicza. W takich sytuacjach warto sięgnąć po małe opakowania pasty o pojemności do kilkuset gramów. Zakłady i warsztaty do wyboru mają zaś bardziej ekonomiczne opakowania mieszczące od dziesięciu do trzydziestu kilogramów preparatu.

Siedziba:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy