Robienie zakupów Wyposażenie wnętrz 

Niezbędne akcesoria do Twoich rolet

Haczyk montażowy, napinacz łańcuszka, płytka montażowa oraz mechanizm do rolety to popularne i najchętniej kupowane akcesoria do rolet. Ich montaż jest łatwy i intuicyjny – każdy w domowym zaciszu przymocuje je w odpowiednim miejscu, bez potrzeby użycia gwoździ albo śrub, a nawet wiercenia. Bezinwazyjny montaż i demontaż to największa zaleta nowoczesnych akcesoriów do rolet.

Akcesoria do rolet wewnętrznych – o czym powinieneś pamiętać

Myślisz o kupnie rolet wewnętrznych? Od producenta dostaniesz następujący komplet:
– napięcie boczne tkaniny,
– napinacz łańcuszka,
– haczyki montażowe.
Podczas używania rolet wewnętrznych część akcesoriów może się zużyć. Oczywiście współczesne akcesoria do rolet mają wysoką jakość, ale gdy podziała na nie zbyt wysokie obciążenie, to zdarza się, że się łamią. Przydarzyć się może tak np. z uchwytami mocującymi, jeżeli nazbyt mocno otworzymy okno. Nie trzeba od razu wymieniać całych rolet, wystarczy dokupić kilka małych elementów z kategorii akcesoriów do rolet wewnętrznych. Rolety po tej prostej naprawie będą działać jeszcze długie miesiące, a nawet lata.

Akcesoria do rolet dzień i noc

Roleta dzień noc to produkt dla osób, którym zależy na kontroli ilość promieni słonecznych wpadających do pomieszczenia, ale nie wymagają zaciemnienia na poziomie 100%. Zestaw akcesoriów do rolet dzień noc to nierozerwalna para z roletami okiennymi. Pośród nich są części, które służą rozwijaniu oraz zwijaniu rolet. Cenną pomocą w instalacji, a następnie w eksploatacji, będzie łańcuszek i napinacz. Zadaniem napinacza jest prawidłowe rozwijanie rolet, dzięki temu łańcuszek nie poplącze się i nie przytnie.

Powiązane wpisy