Robienie zakupów Wyposażenie wnętrz 

Nie przepłacaj za rolety okienne

Nie wiesz jak nowocześnie i modnie zaaranżować swój pokój? Jeden, niezbyt kosztowny produkt pomoże zupełnie zmienić styl i wygląd pomieszczenia. To wewnętrzne rolety okienne. Z pomocą tej przesłony możesz dodać koloru każdemu wnętrzu lub nadać mu przytulnego i intymnego charakteru. Ekspert z krakowskiego sklepu mającego w swojej ofercie rolety dzień noc podpowie, jak podjąć trafne, zakupowe decyzje.

Jakie rolety okienne wybrać?

Jest sporo rodzajów okiennych rolet wewnętrznych . Można je dzielić według rozmaitych kryteriów. Jeśli idzie o tworzywo, w sklepach kupimy rolety materiałowe wyprodukowane z nowoczesnych tkanin, które charakteryzują się różnym zakresem przepuszczania światła. Jest to zazwyczaj poliester – łatwy do czyszczenia i nieskomplikowany w utrzymaniu.
Ze względu na zastosowanie klasyfikujemy rolety na ścienne i okienne. Inne zróżnicowanie to poziom zaciemnienia. Tutaj najpopularniejszym rodzajem są rolety dzień i noc typu zebra lub 100% zaciemnienia.
Następny podział to rolety na wymiar lub standardowe. Pierwszy typ jest zalecany do okien o niestandardowych rozmiarach, z dużą ilością modułów albo wieloma ozdobnymi detalami. Jeśli idzie o design, to wzornictwo rolet jest zgodne z bieżącymi, wnętrzarskimi nurtami.

Czy rolety są tanie?

Ze względu na fakt, iż konkurencja na rynku rolet jest duża, tak jak ciągle rosnące grono producentów, obecnie rolety można kupić w nad wyraz zachęcającej cenie. Na co dzień cena jest niska, a do tego dochodzą jeszcze akcje specjalne i promocje, kiedy roletę udaje się kupić z dodatkowym upustem. Rolety okienne są niedrogie i praktycznie każdy może sobie na nie pozwolić.
Nowoczesne projekty, bezinwazyjny montaż i bogata kolorystyka sprawiają, że taka przesłona na okna jest coraz popularniejsza. Cena w porównaniu do jakości i długiej żywotności rolety jest wyjątkowo atrakcyjna, dlatego miłośników takiego pomysłu na aranżację wnętrz nie brakuje.

Powiązane wpisy