Robienie zakupów 

Mobilny pawilon handlowy – wytrzymały i łatwy w montażu

Pawilony są pomocne w każdym przedsiębiorstwie handlowym. Mogą stanowić uzupełnienie sklepu stacjonarnego albo też być nadrzędnym miejscem sprzedaży. Szczególnie dobrze sprawdzają się podczas giełd i podobnych imprez, a ponadto, dzięki mobilności i łatwemu montażowi, mogą być stosowane na przykład do handlu w miejscowościach letniskowych lub na sezonowych wyprzedażach. Aby pawilon handlowy dobrze wypełniał swoje funkcje, winien być odpowiednio dopasowany do potrzeb użytkownika. Na co zatem zwracać uwagę przy jego wyborze?

Pawilony handlowe – jak dobrać?

W ofercie producentów znajdziemy różne warianty przenośnych pawilonów handlowych. Każdy z nich zalicza się do jednej z dwóch grup – pawilonów namiotowych oraz ze sztywnymi ścianami. Te ostatnie wykonywane są na przykład z drewna albo płyty obornickiej. Cechuje je stosunkowo szybki montaż, jednakże ich przenośność jest o wiele mniejsza niż pawilonów namiotowych. Są także od nich daleko droższe, przez co polecane są raczej do punktów stacjonarnych. Poza tym mogą pełnić funkcję kiosków, portierni bądź kas biletowych.

Pawilon handlowy – dlaczego warto go używać?

Jeżeli pawilon handlowy ma być często przenoszony lub priorytetem jest dla nas cena, najodpowiedniejszym wyborem będzie pawilon namiot. W przeciwieństwie do popularnej opinii, tego typu konstrukcje charakteryzują się sporą trwałością, będąca wynikiem wykorzystania do ich produkcji najwyższej klasy tworzyw. Zarówno rury, z których wyprodukowane są konstrukcje, jak i powłoki, są odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne oraz uszkodzenia mechaniczne. To sprawia, że namiotowe pawilony handlowe, o ile będą należycie konserwowane, posłużą wiele lat – nawet przy intensywnym użytkowaniu.

Powiązane wpisy