Robienie zakupów 

Maty przemysłowe – higiena i bezpieczeństwo miejsca pracy

Sprawdź, gdzie kupić maty przemysłowe, wejdź na verdeavis.pl/wyposazenie/maty-podlogowe/maty-specjalistyczne.html

Maty podłogowe mają mnóstwo zastosowań i są wykorzystywane w służbie zdrowia, gastronomii, przemyśle i innych sektorach rynku. Interesują Cię funkcjonalne i ergonomiczne wycieraczki przemysłowe? Dowiedz się, jak się je wykorzystuje.

Maty dezynfekcyjne przejazdowe – zastosowanie?

Maty dezynfekcyjne użytkowane są w wielu sektorach – w myjniach, warsztatach samochodowych, przy stanowiskach obróbki metali, na stacjach benzynowych, kuchniach, w szpitalach specjalistycznych, lokalach gastronomicznych, w zakładach przetwórstwa spożywczego, narzędziowniach, przy hodowli trzody chlewnej, stanowiskach obróbki żywności, a więc wszędzie tam, gdzie wymagane jest zachowanie czystości. Maty dezynfekcyjne zapobiegają rozprzestrzenianiu się groźnych drobnoustrojów chorobotwórczych – wirusów, bakterii i grzybów, a także zmniejszają ryzyko roznoszenia się pyłu czy opiłków. Na rynku dostępne są też maty olejochłonne, które doskonale sprawdzają się w fabrykach i innych obiektach, w których istnieje ryzyko przenoszenia się na butach rozmaitych smarów. Maty te wchłaniają bowiem ciecze oleiste.

Maty gumowe przemysłowe – popraw wygodę pracy i jej bezpieczeństwo

Maty dezynfekcyjne przejazdowe posiadają właściwości amortyzujące i antypoślizgowe, dzięki którym podnosi się bezpieczeństwo i wygoda zatrudnionych oraz pozostałych osób znajdujących wewnątrz budynków. Niektóre maty przemysłowe są pokryte powłoką z dodatkiem korundu, co pozytywnie wpływa na ich antypoślizgowe właściwości. Ponadto profile najazdowe mat przemysłowych zabezpieczają przed ewentualnym potknięciem się.

Siedziba:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy