Ochrona zdrowia Robienie zakupów 

Maseczka wielokrotnego użytku Vitberg Mini Shield

Potrzebujesz ochronnej przyłbicy? Odwiedź tę stronę

Pandemia koronawirusa, która opanowała wszystkie państwa, nieodwołalnie zmieniła nasze relacje społeczne i bieg życia. Zasady dystansu społecznego narzucają obowiązek stosowania rozmaitych środków, których rolą jest ochraniać nas przed realnym niebezpieczeństwem zakażenia się tym niebezpiecznym wirusem. Idąc do banku bądź biura, gdzie zwykle napotykamy większe skupisko ludzi, musimy dla bezpieczeństwa zakładać na nos oraz usta maskę ochronną. Co natomiast uczynić, jeśli dusimy się w popularnej maseczce z bawełny?

Trwała przyłbica ochronna zabezpiecza tak samo jak maseczka chirurgiczna

Ci, którzy sądzą, że ochronne maski z bawełny są niekomfortowe i mają kłopoty ze swobodnym oddychaniem podczas ich używania, mogą zaopatrzyć się w ochronną przyłbicę. Takim środkiem ochrony jest między innymi maseczka wielorazowa Vitberg Mini Shield. Ochrania ona przed stycznością z patogenami w takim samym zakresie jak maseczka chirurgiczna, czyli zasłania usta i nos, ale równocześnie zapewnia lekkość oddychania. Jej głównymi zaletami są solidność, wygoda i tylko kilkugramowa waga, nie przekraczająca 7-10g. Ta mini przyłbica wytworzona jest z tworzyw, dzięki którym może być wykorzystywana wielokrotnie. Jej przejrzystą przysłonę po kolejnym założeniu rekomenduje się oczyścić, a samą maseczkę można także czyścić ręcznie (nawet trzydzieści razy!) w wodzie z detergentem.

Kto może korzystać z wielorazowej maseczki z przyłbicą?

Ochronną przyłbicy poleca się używać każdemu, kto zwraca uwagę na ochronę, jak również komfort. Osoby w podeszłym wieku, chorujące na astmę, starsze czy sportowcy docenią swobodę jaką gwarantuje taka maseczka wielorazowego użytku. Jest ona też idealna dla wszystkich, którzy są zobligowani nosić maseczki ochronne podczas pełnienia obowiązków służbowych. Vitberg Mini Shield nie powoduje parowania okularów, nie ogranicza ruchów szyi, a jej stosowanie nawet przez parę godzin nie drażni. Ludzie młodzi na pewno docenią również to, że nie blokuje ona FaceID.

Siedziba:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy