Robienie zakupów 

Korkownice, etykiety, korki – akcesoria do alkoholu

Chcesz zamówić akcesoria do alkoholu? Powinieneś odwiedzić ten adres

Domowa produkcja napojów alkoholowych, kiedyś ogromnie popularna, dziś powraca do łask. Do poszukiwań inspirują nas nie tylko względy finansowe (nalewki przyrządzane samodzielnie są znacznie tańsze od tych ze sklepu), ale także możliwość przygotowania trunków według własnych upodobań, pociąg do eksperymentów i satysfakcja jaka płynie z picia swoich alkoholi. Gros osób, które na własną rękę sporządzają domowe napoje, wybiera cydr, piwo, nalewki lub wino, acz nie brakuje również miłośników tradycyjnego samogonu. Jednak bez względu na to, w których alkoholach się specjalizujemy, powinniśmy zaopatrzyć się w właściwy sprzęt.

Które akcesoria do alkoholu są najprzydatniejsze?

Produkcja alkoholu w domu jest niemożliwa bez akcesoriów i naczyń do prowadzenia fermentacji – specjalnych balonów, rurek, pojemników czy korków. Na dodatek do każdego typu trunku wymagane są inne akcesoria – w przypadku wina jest to m.in. prasa do owoców, natomiast dla piwa – chłodnice i kotły. Do rozlewu alkoholi nieodzowne są z kolei takie akcesoria jak korkownica lub kapslownica. Na tym aczkolwiek wykaz potrzebnych akcesoriów się nie zamyka, jako że butelki z alkoholem powinno się stosownie oznaczyć.

Akcesoria do alkoholu – etykiety i kapturki termokurczliwe

Etykiety na bimber bądź pozostałe alkohole domowe możemy wykonać samemu. Zdecydowanie przyzwoiciej będą się jednakże prezentować butelki z dekoracyjnymi etykietami na wódkę oraz chroniącymi korek kapturkami, które możemy zaserwować w trakcie towarzyskich imprez albo bez wahania podarować najbliższym jako upominek. Szczególny wariant takich akcesoriów to etykiety weselne, które służą do dekorowania nie tylko na własnych alkoholi, ale także tych kupionych w sklepie i podkreślić tym sposobem charakter przyjęcia.

Siedziba:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy