Robienie zakupów Wyposażenie wnętrz 

Kolorowe rolety okienne – czy sprawdzą się w Twoim domu?

Rolety okienne, ścienne lub sufitowe wspominane są co sezon pośród trendów na modne i nowoczesne zaaranżowanie wnętrza. Atutem rolety okiennej jest jej uniwersalny charakter i zastosowanie, jak również bogactwo wzorów i kolorów. Na ile to rozwiązanie sprawdzi się w każdym wnętrzu?

Kolorowe rolety – jak je wybrać do stylu mieszkania?

Dobrzy producenci oferują kilka, a czasem więcej wariantów kolorystycznych rozmaitych modeli rolet okiennych. Rolety dzień i noc, mini i zebra można kupić w szerokim wachlarzu barw.
Dopasuj kolor zbliżony do Twojego pokoju albo zdecyduj się na barwę w kolorze przeciwnym do mebli, ścian i dodatków. Bezpieczne kolory, które zawsze się sprawdzą, to biel, czerń, beże i szarość. Zwłaszcza szara barwa jest elegancka i efektowna, a przy tym pięknie rozświetla i powiększa pomieszczenia.

Standardowe wymiary rolet okiennych

Wymiary typowych rolet okiennych mierzone są według stosunku szerokość x wysokość. Firmy produkujące rolety oferują rozmiary od 35 do 140 cm szerokości oraz od 116 do 230 cm wysokości. Tego typu rolety pasują do okien o typowych parametrach.

Rolety okienne na wymiar

Dla osób, które pragną założenia rolet, ale posiadają okna w nieszablonowym rozmiarze, wspaniałym produktem są rolety okienne robione na wymiar. Jeśli zatem oferowane w sklepach rolety nie będą pasować wymiarami do Twoich ram okiennych, to alternatywnym pomysłem jest roleta ścienna, sufitowa lub usługa nieodpłatnego zwężania rolet.

Powiązane wpisy