Robienie zakupów 

Etykiety na bimber. Jak ciekawie ozdobić domowe trunki

Sprawdź, gdzie kupić etykiety na wódkę, wejdź na superbutelki.pl.

Zwyczaj ofiarowania prezentów na rozmaite okazje znany jest od wieków i od samego jego zarzewia najczęściej przekazywanym i, rzecz jasna, równie ochoczo przyjmowanym podarunków, jest alkohol. Mnóstwo ludzi nie potrafi wyobrazić sobie, aby nie zabrać butelki na imieniny, wesele bądź Sylwestra. Jak jednakże odróżnić się od reszty, w przypadku, gdy pozostali goście przyniosą to samo?

Personalizowane etykiety weselne – wyróżnij się z tłumu

Na weselu trunki nie tylko są rozstawione na stołach, ale również coraz częściej młoda para wręczają swoim gościom butelki z wódką po zakończeniu imprezy. Taki podarek jest uważany za rodzaj podziękowania za przyjazd na ceremonię. Jednakże takie butelki z wódką mogą też stać się w interesującą pamiątką, której znajomi i rodzina nie wyrzucą nawet wtedy, gdy będzie już pusta. Należy spersonalizować butelkę, a można dokonać tego kupując etykiety na wódkę, dodając na nich informację o podziękowanie za przybycie, imionach Państwa Młodych czy dniu i miejscu wesela. Etykiety na butelki można zamówić w różnorodnych wzorach oraz kolorystyce, więc bez trudu można kupić te, które będą pasować do stylu, w którym organizowane jest wesele. Sama treść etykiet zależy już wyłącznie od imaginacji państwa młodych. Oczywiście personalizowane etykiety na bimber czy inne trunki wyskokowe można użyć nie tylko podczas ślubu – są perfekcyjne na wyróżnienie się na imprezie imieninowej lub wieczorze panieńskim.

Etykiety na butelki – ozdabiaj swoje przetwory

Etykietami z własnym napisem można dekorować butelki z domowej piwniczki. Jeżeli na własną rękę produkujesz nalewki, soki czy wina i dajesz je rodzinie lub znajomym przy rozmaitych okazjach, możesz przystroić je wymyślnymi etykietami, które w znacznym stopniu podniosą walory estetyczne każdej flaszki. Prócz tego butelki można też oznaczać używając różnobarwnych kapsli i kapturków termokurczliwych.

Siedziba:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy