Robienie zakupów Sektor budowlany 

Drzwi drewniane wewnętrzne przetrwają dziesięciolecia

Potrzebujesz drzwi drewnianych na wymiar? Wejdź na www.oknostol.com.pl/drzwi-drewniane/drzwi-wewnetrzne-drewniane/

Idealnym rozwiązaniem projektowym, stosowanym zarówno we współczesnych wnętrzach, jak i pomieszczeniach utrzymanych w tradycyjnym tonie, są wciąż drzwi drewniane wewnętrzne. Jakie są atuty drzwi drewnianych? Przedstawiamy najistotniejsze cechy i opcję produkcji drewnianych drzwi na wymiar.

Drzwi drewniane mogą przetrwać przez wiele lat

Drewno to organiczny surowiec, który właściwie konserwowany utrzyma się w nienaruszonej kondycji nawet kilkanaście lat, a zastosowany jako fragment aranżacji mieszkania sprawia, iż jest ono bardziej nastrojowe i ciepłe. Obecna technologia umożliwia bardzo dobre łączenie parametrów drewna z zapotrzebowaniem współczesnego konsumenta, co skutkuje powstaniem drzwi cechujących się gustownym wyglądem i wysoką ergonomicznością. Drzwi drewniane klejone trójwarstwowo odznaczają się dobrą izolacją cieplną oraz małym poziomem rozszerzalności – czyli nie ulegają deformacji. Możliwość pomalowania ich powierzchni dowolnym kolorem, bejcą albo lakierem sprawia, iż tego rodzaju drzwi zauważymy w wnętrzach rozmaitego typu – zarówno zaaranżowanych w nowoczesnym, minimalistycznym stylu, jak i domach hołdujących stylistyce industrialnej. W sprzedaży znajdziemy drzwi drewniane wewnętrzne wykonane z mahoniu, dębu czy sosny, modele bez progu lub z progiem, drzwi wewnętrzne dwuskrzydłowe, zabezpieczone ekologicznymi lakierami na bazie wody oraz krocie innych wariantów, które zachwycają estetyką i doskonale się prezentują przez lata.

Drzwi drewniane możesz zamówić również na wymiar

Zastanawiałeś się nad drzwiami drewnianymi na wymiar? Chciałbyś zamontować w swoim domu albo sali konferencyjnej firmy skrzydła drzwiowe o nieszablonowych wymiarach lub niekonwencjonalnym formacie? A może snujesz marzenia o drzwiach dwuskrzydłowych wewnętrznych? W takiej sytuacji wypada zaufać doświadczonym producentom, którzy oferują bezpłatny pomiar, fachowe konsultacje, a także możliwość zrealizowania projektu na jednostkowe zamówienie. Firma Oknostol oferuje produkty najwyższej jakości, a przy tym zapewnia 5-letnią gwarancję na swoje produkty. Drzwi wewnętrzne drewniane można dopasować do indywidualnych zamierzeń klienta i np. wypełnić je szkłem – między innymi szybami wypukłymi, fazowanymi lub bezpiecznymi, co bez wątpienia podnosi ich estetykę i walory użytkowe. Nowoczesne wewnętrzne drzwi drewniane bywają też posiadać w zamek w postaci wkładki, a drzwi do WC – w zamek łazienkowy.

Siedziba:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy