Robienie zakupów 

Doświadczenie i pasja do wina – winnica online

Kompletną ofertę sklepu z winem Kraków zobaczysz na https://www.winnica.krakow.pl.

Wino to niezrównany współtowarzysz eleganckich kolacji, ważnych wydarzeń i rodzinnych przyjęć okolicznościowych. Rozróżnia się tyle jego typów, ile odmian winorośli, z których się je tłoczy, a gama aromatów, smaków i rozpiętość cen między poszczególnymi gatunkami oraz rocznikami jest bodajże największa pośród świata alkoholi.

Kupowanie w markecie czy sklep z winem – co wybrać?

Kupując wino dla własnej przyjemności bądź organizując ważne przyjęcie na ogół sięgamy po trunki dostępne w najbliższym markecie. Kupimy tam popularne wina w niewysokiej cenie, jednak raczej nie znajdziemy tam trunków o naprawdę unikatowym aromacie. Ponadto nierzadko podczas zakupów jesteśmy skazani tylko na informacje na etykiecie, bo załoga sklepu zazwyczaj nie dysponuje wystarczającą wiedzą, aby doradzić w wyborze najlepszej butelki. Osoby, które chcą optymalnie wybrać wino pod planowany posiłek albo które chcą próbować nowych, ciekawych gatunków wina, powinni więc zaufać pasji i doświadczeniu pracowników sklepów ukierunkowanych wyłącznie na sprzedaż wina.

Sklep z winem z Krakowa – co jaki oferuje asortyment?

Specjalistyczny sklep Winnica w Krakowie posiada w asortymencie nie tylko pieczołowicie wyselekcjonowane wino z każdego zakątka świata (m.in.. z Portugalii czy ze Słowacji, ale także cydry, nalewki i miody pitne oraz wysokiej jakości ręcznie produkowane czekolady. W asortymencie sklepu dostępne są także 10-litrowe wina Bag in Box, które znakomicie sprawdzą się na eventach z dużą ilością gości i których zaletą jest rozsądny stosunek jego kosztu do jakości oraz objętości trunku. Krakowska Winnica sama sprowadza wina, zatem oferowane są tu alkohole nieczęsto spotykane na lokalnym rynku. Winnica organizuje także szkolenia i degustacje, a na specjalne zlecenie wyszukuje i importuje do Polski perfekcyjne na podarunek wina rocznikowe. Na stronie sklepu można zamówić wino online, a także skorzystać z unikalnej usługi “Poczty winiarskiej” na obszarze Krakowa i okolic, która polega na dowiezieniu bliskiej osobie prezentu z winem.

Siedziba:
WINNICA Alina Kudela
ul. Kazimierza Wielkiego 124
30-082 Kraków

Tel.: +48 12 638 25 10
E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy