Robienie zakupów Tematyka motoryzacyjna 

Części zamienne do samochodów Dacia kupuj w profesjonalnym sklepie

Więcej informacji o Dacia części

Dacia to producent motoryzacyjny z Rumunii, który współpracuje z francuską firmą Renault od dnia powstania. W naszym kraju samochody tej marki cieszą się olbrzymim zainteresowaniem klientów – zapewniają pasażerom bezpieczeństwo, są dostępne w atrakcyjnych cenach, przestronne, komfortowe, a części Dacia łatwo znajdziemy w wielu warsztatach samochodowych czy sklepach stacjonarnych oraz internetowych. Mnóstwo statystyk dotyczących 2018 r. wykazuje, że najpopularniejszym modelem Dacii w Polsce był Duster – w tym roku nabyto niemal 10 tysięcy tych aut. Na drugiej pozycji znalazła się Dacia Sandero z ilością blisko 6,500 nabytych egzemplarzy. Kierowcy ochoczo wybierali również model Lodgy.

Elektryka, układ hamulcowy – te części Dacia być może zamienisz

Według głosów użytkowników aut marki Dacia, uszkodzeniom po kilku latach ulegają elementy takie jak np. lampy, układ wydechowy, kontrola układu ABS, a także elektronika, jednakże jest to naturalne przy częstej eksploatacji auta. Na szczęście często ulegające awariom części Dacia można kupić w szeroko zaopatrzonych sklepach internetowych, w których znajdziemy zarówno wyposażenie wewnętrzne aut, części podwozia, jak i układu chłodniczego. Za sprawą obszernej oferty sklepów można doskonale zadbać o każdą, nawet tak niewielką część naszego samochodu jak oprawka kluczyka czy żarówki.

Wyposaż się w części zamienne Dacia przez internet

Dlaczego opłaca się zamówić części Dacia online? Głównie ze względu na obszerny wybór modułów eksploatacyjnych, a także rozsądne ceny. Z asortymentu sklepów internetowych często korzystają nie tylko osoby prywatne, ale także zawodowi mechanicy samochodowi, którzy poszukują części dla klientów.

Siedziba:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy