Robienie zakupów Tematyka motoryzacyjna 

Części zamienne do Renault kupuj w profesjonalnym sklepie

Chcesz zamówić części do Renault Kraków? Sprawdź https://france-car.com.pl/c/269/renault.html

Samochody Renault nadal cieszą się w naszym kraju dużą popularnością. Tylko w 2014 roku liczyły one 14% wszystkich pojazdów osobowych importowanych z zagranicy. Konsumenci cenią różne ich modele – zarówno rodzinne minivany, jak Renault Scenic, ale również kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym. Statystyki pokazują, że w 2014 roku Polacy nabyli ponad pięć tysięcy modeli Scenic oraz aż 3,5 tyś. pojazdów Megane. Megane cieszy się popularnością z uwagi na ekonomiczny silnik, a Scenic – na łatwo dostępne części do Renault. Wysokim popytem cieszyło się też Renault Clio – we wskazanym okresie zakupiono blisko 2,8 tyś sztuk tego modelu.

Części Renault – które najczęściej się psują?

Masz już wymarzony auto i chcesz jak najodpowiedniej zadbać o swoje Renault? Części eksploatacyjne do różnych modeli tego koncernu motoryzacyjnego są sprzedawane w odpowiednio wyposażonych sklepach internetowych. Można w nich znaleźć elementy podwozia, silnika, układu chłodzenia i nadwozia, jak i wiele innych. Z opinii użytkowników wynika, iż najczęściej psującą się częścią Renault jest tylna belka skrętna – na uszkodzenia tego elementu uskarżają się właściciele modelu Clio. Analogiczne problemy mają osoby, które kupiły Renault Megane, jednakże w tym przypadku szwankuje także ochrona antykorozyjna.

Zaopatrz się części zamienne Renault

Systematyczne inspekcje techniczne i wymiana najszybciej psujących się elementów eksploatacyjnych są gwarancją długiego korzystania z samochodu tej francuskiej marki. Oferowane w sprzedaży części są dedykowane zarówno dla osób prywatnych, które chcą samodzielnie wymienić niedziałające podzespoły, jak i profesjonalnych warsztatów.

Siedziba:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy