Robienie zakupów 

Chemia przemysłowa – środki czystości dla domu i przedsiębiorstw

Kliknij tu jeśli interesuje Cię chemia profesjonalna sklep internetowy.

Żeby utrzymać czystość – tak w zakładzie pracy lub budynku użyteczności publicznej, jak i w domu – potrzebne są właściwe sprzęty oraz środki. O ile do prostych prac porządkowych zazwyczaj wystarczające okazują się uniwersalne preparaty i podstawowe narzędzia, to mnóstwo zadań będzie wymagało wykorzystania chemii przemysłowej. Profesjonalne środki czyszczące pomagają uporać się nawet z najtrudniejszym brudem, gwarantując szybkie sprzątanie i eliminację niebezpiecznych dla zdrowia elementów. Jakie środki czystości oferują producenci i sprzedawcy chemii profesjonalnej?

Przemysłowe środki czyszczące – dla firm, jak i klientów indywidualnych

Asortyment profesjonalnej chemii przemysłowej skierowany jest zarówno do firm (głównie ekip sprzątających), jak i klientów indywidualnych. W ofercie podmiotów produkujących i sprzedających chemię przemysłową znajdziemy preparaty, dzięki którym usuniemy pobrudzenia z różnych powierzchni – również tych porowatych i tym samym ciężkich do dokładnego umycia. Są pośród nich środki stworzone z myślą o likwidacji charakterystycznych zabrudzeń, między innymi ognisk pleśni, kamienia kotłowego, tłustych osadów lub graffiti.

Zabezpieczenie powierzchni za pomocą chemii przemysłowej

Profesjonalne środki czyszczące pozwalają także na zabezpieczenie oraz pielęgnację powierzchni szczególnie narażonych na wandalizm i destrukcyjne oddziaływanie różnorodnych czynników. Znajdziemy wśród nich impregnaty do elementów wykonanych z drewna, specjalne powłoki polimerowe i akrylowe, środki chroniące przed graffiti, jak również środki do osłony stali przed korozją. Warto dodać, iż powłoki polimerowe i akrylowe przeznaczone są do różnorodnych powierzchni (między innymi betonu czy linoleum) i nie tylko chronią je przed brudem, ale też nadają im atrakcyjny wygląd.

Siedziba:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy