Robienie zakupów 

Chcesz usunąć graffiti? Użyj środków do czyszczenia elewacji

Jeśli chcesz nabyć preparat do usuwania farby olejnej, koniecznie odwiedź ten adres

W ostatnim czasie problem pojawiania się malunków na ścianach budynków i murach bardzo przybrał na sile. Przeważnie mają one formę napisów namalowanych farbą w spray’u. Ich wartość artystyczna jest żadna, na dodatek zazwyczaj napisy te zawierają treści rasistowskie lub wulgarne. Nie dziwi więc, że właściciele lub zarządcy budynków czynią co w ich mocy, aby usunąć je z murów. W tym celu najczęściej postanawiają ponowne pomalować ścianę – to jednak pochłania mnóstwo czasu i jest całkiem kosztowne. Alternatywą dla przemalowania jest zastosowanie środków do czyszczenia elewacji.

Jak działa środek do usuwania farby olejnej?

Działanie takich środków bazuje na aktywnych czynnikach rozpuszczających komponenty najpopularniejszych farb – przede wszystkim rozmaitego rodzaju żywice. Ich odpowiednia kompozycja sprawia, że preparaty tego typu pozwalają na mycie nawet bardzo chropowatych elewacji. Najlepsze środki do usuwania farby nie zawierają rozpuszczalników takich jak toluen, które są niebezpieczne dla środowiska i ludzi. Użycie środka do usuwania farby olejnej polega na nałożeniu go na fasadę obiektu – w tym celu trzeba użyć wałka bądź dużego pędzla. Po co najmniej godzinie środek trzeba zmyć myjką ciśnieniową albo wypłukać wodą.

Kto powinien wybrać preparat do usuwania farby olejnej?

Środki do czyszczenia elewacji winny znajdować się pod ręką wszelkich firm sprzątających, które obsługują wspólnoty mieszkaniowe, ponieważ to zwłaszcza fasady niestrzeżonych bloków są narażone na działania wandali. Nieduże opakowanie preparatu przyda się także właścicielom firm, domów jednorodzinnych czy sklepów. Nabycie środka do czyszczenia elewacji to w obliczu konieczności przemalowania ścian po raz kolejny duża oszczędność – zarówno jeśli idzie o wydatki na kupno farby, jak i czas potrzebny do wykonania tej pracy.

Siedziba:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy