Robienie zakupów 

Celebrytki – biżuteria gwiazd teraz dla wszystkich

Więcej o celebrytkach

Supermodne delikatne naszyjniki celebrytki chętnie noszą starsze i młodsze kobiety. Ogromny wybór wzorów oraz materiałów, z których się je wykonuje sprawia, że każda pani łatwo znajdzie naszyjnik idealny dla siebie. Można przypuszczać, iż moda na nie szybko nie minie, gdyż celebrytki pasują do właściwie wszystkich ubiorów oraz odpowiednie są w każdej sytuacji. Czym charakteryzuje się ta pożądana biżuteria?

Celebrytki – łańcuszki gwiazd

Delikatne łańcuszki z charakterystycznymi zawieszkami zostały spopularyzowane przez gwiazdy show-biznesu. Wiele piosenkarek, aktorek i celebrytek nagle zaczęło je nosić, a trend ten bardzo szybko podchwyciły także „zwykłe” kobiety. Właśnie stąd pochodzi nazwa celebrytek. Naszyjniki te wykonuje się z rozmaitych materiałów – srebra, srebra pozłacanego i złota, a zatem mogą je zakupić wszystkie kobiety pragnące mieć te modne ozdoby, niezależnie od tego, jak dużym dysponują budżetem. Duży wybór wariantów zawieszek sprawia, iż naszyjniki celebrytki spotkać można obecnie we wszystkich sklepach z biżuterią oraz dostrzec je u wielu dziewcząt i kobiet.

Wyraź to odpowiednią celebrytką

Celebrytka zazwyczaj nie jest tylko gadżetem dekoracyjnym – zwykle niesie też z sobą przesłanie, zawarte w symbolice wisiorka albo grawerze. Każda dostępna w sprzedaży zawieszka posiada swoje własne, unikalne znaczenie. Najbardziej popularne zawieszki to kółeczko pełne albo z dziurką, serduszko, gwiazda, symbol nieskończoności, słonik czy żyletka. Kobiety zazwyczaj dobierają je właśnie pod tym kątem – nie tylko według walorów estetycznych, ale też odpowiedniej symboliki. Serduszko oznacza oczywiście miłość, kółko oznacza niezłomność, jest też blaszką pozwalającą na umieszczenie większego graweru. Gwiazdka jest symbolem szczęścia i boskiej mocy, słonik – pomyślności, wiedzy i władzy. Nieskończoność oznacza stałość we wszystkich swoich działaniach, zaś żyletka jest symbolem buntu oraz ponadprzeciętności.
Olbrzymią zaletą celebrytek jest to, iż pasują nie tylko do eleganckich strojów, ale też codziennych stylizacji, niezależnie od tego, z jakiego są materiału, co zawdzięczają przede wszystkim bardzo subtelnemu charakterowi. Zazwyczaj wybiera się dość krótkie łańcuszki celebrytki, nieraz nawet opięte, ale kobiety czasem noszą też dłuższe celebrytki. Naszyjniki te doskonale łączą się z posiadającymi podobne cechy kolczykami gwiazd oraz bransoletkami celebrytkami.

Siedziba:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy