Robienie zakupów 

Butelki szklane i słoiki w hurcie – czy to się opłaca?

Szukasz hurtowni słoików? Koniecznie powinieneś odwiedzić superbutelki.pl.

Przetwórstwo żywności jest sektorem gospodarki, który tak długo jak będzie trwać człowiek nie zaniknie. Pomimo tego, iż większością rynku wyrobów spożywczych rządzą duże koncerny, jest to równolegle branża, w której wyśmienicie radzą sobie małe podmioty, o ile trafią do odbiorcy ze swoim niszowym, zdrowym lub smakowitym produktem. Gotowa do sprzedaży żywność musi być zabezpieczona tak, aby wyrób jak najdłużej zachował świeżość, a więc m.in. w butelki i słoje ze szkła. Zaletą takich opakowań jest to, iż są ekologiczne, ponieważ nadają się do recyklingu.

Hurtowe zamówienie butelek oraz słoików – czy to się opłaca?

Wiadomym jest, że oferty od dostawców adresowane do klienta indywidualnego odróżniają się zdecydowanie ceną od propozycji dla kontrahenta biznesowego. Ten drugi, nawet gdy jest niedużą manufakturą produkującą takie artykuły, jak np. pasty warzywne, żurek czy konfitury, będzie potrzebować co roku nie kilkuset pojemników szklanych, lecz ilości znacznie przekraczające liczbę paru tysięcy sztuk. Zakup butelek oraz słoików w hurcie będzie więc dla niego jednocześnie formą zmniejszenia wydatków, gdyż zamawiając towar w dużych ilościach na ogół można spodziewać się znacznego rabatu od dostawcy, ale też oszczędnością czasu transportu, wszak jedną dostawą można zaspokoić potrzeby zakładu nawet na wiele miesięcy. Cena hurtowego kupna pojemników ze szkła znacznie zmniejszy się, jeżeli zamówimy je u rodzimego dostawcy butelek oraz słoików. Tym sposobem też otrzyma je szybciej.

Hurtownia opakowań ze szkła – co znajduje się w jej asortymencie?

Hurtowi dostawcy opakowań szklanych mają w swoim asortymencie różnego kształtu i pojemności butelki ze szkła (znakomite do rozlewania piwa, wina lub soków) i słoiki. Transportowane są one do odbiorcy na paletach przemysłowych zdolnych pomieścić – w zależności od kubatury opakowań – po 400, 1400, a nawet 2700 sztuk wybranego opakowania. Przedsiębiorstwa dysponujące własnymi autami transportowymi mogą również odebrać kupiony towar bezpośrednio z magazynu sprzedającego. Razem z słoiczkami i butelkami hurtowo można również nabyć odpowiednią ilość innych niezbędnych elementów, jak korki, nakrętki czy kapsle pasujące do danego rozmiaru opakowania.

Siedziba:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy