Robienie zakupów Sport, rekreacja, hobby 

Bryczesy – zapewnij sobie komfort jazdy

Kup spodnie bryczesy.

Jazda na koniu wymaga nie tylko dużych pokładów cierpliwości, godzin pracy i sporych wyrzeczeń, ale także odpowiednich elementów odzieży, które nie będą krępować ruchów. Potrzebujesz zamówić wysokiej jakości bryczesy? Ogromny wybór asortymentu znajduje się w sklepie internetowym Horse-Trade.pl!

Bryczesy do jazdy konnej

Bryczesy to typ spodni przeznaczonych do jazdy konnej. Charakteryzują się brakiem ciasnych szwów tam, gdzie nogi stykają się z siodłem, co zmniejsza zagrożenie otarcia naskórka. Poprawnie uszyte spodnie bryczesy powinny być elastyczne i ciasne, a zarazem nie krępować ruchów i umożliwiać wygodną jazdę w różnych warunkach. W sklepie internetowym Horse-Trade.pl dostępne są bryczesy uszyte z wysokiej jakości materiałów – bawełny z lycrą czy specjalnych tkanin softshell, dzięki którym dżokej będzie czuł się w pełni swobodnie.

Jak dobrać najodpowiedniejsze spodnie bryczesy?

Bryczesy do jazdy konnej powinny być przede wszystkim dostosowane do budowy ciała dżokeja i odpowiadać jego indywidualnym potrzebom. Przy wybieraniu właściwych spodni jeździeckich wskazane jest sprawdzić czy posiadają one specjalne wzmocnienie, czyli tzw. lej, który może być wykonany z silikonu, skóry ekologicznej lub innych materiałów gwarantujących dobrą przyczepność do siodła. Spodnie bryczesy mogą mieć lej kolanowy lub pełny, obejmujący też łydki i uda. Oddzielną kategorią produktów są zimowe bryczesy do jazdy konnej – powinny one mieć powłokę wodoodporną oraz termoizolacyjną, które zapewniają komfort termiczny w czasie jazdy. Istotne są też walory użytkowe – elastyczne zakończenia nogawek czy liczne kieszenie.

Siedziba:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy