Robienie zakupów 

Balony do wina – rodzaje i zastosowanie

Szukasz balonu do wina? Odwiedź ten adres.

Balon do wina to wspaniały prezent dla bliskiej osoby lub praktyczne miejsce do przechowywania trunków domowej roboty. W jakich pojemnościach występuje gąsior do wina? Do czego można go jeszcze zastosować?

Baniak do wina – nietuzinkowy podarunek

Dostępny w sprzedaży balon do wina występuje w 2 pojemnościach – 2 i 5 litrów. Mniejsze pojemniki mogą służyć jako oryginalny prezent dla bliskich – baniak na wino wypełniony domowej roboty trunkiem można podarować z okazji imienin, urodzin, jubileuszu, rocznicy ślubu czy zakończenia studiów. Dwulitrowe zbiorniki na wino to też znakomita ozdoba stołu w czasie rodzinnych zjazdów oraz innych imprez – wesela, 18 urodzin, złotych godów i nie tylko – w ten sposób alkohol jest należycie wyeksponowany! Wytworzony z troską o najdrobniejszy szczegół baniak do wina doskonale prezentuje się na przyjęciach, bez względu na okazję.

Gąsior na wino – chroń domowe trunki jak zawodowiec

Baniak na wino o pięciolitrowej objętości świetnie sprawdza się jako pojemnik do przechowywania większej ilości napojów. Takie zbiorniki można pozostawić w spiżarni lub piwnicy, ale równie dobrze nadadzą się do transportowania alkoholu. Urządzasz przyjęcie weselne i chcesz uraczyć gości własnoręcznie wykonanym winem albo smakowitą nalewką owocową? Dzięki baniakom do wina bez problemu przewieziesz wyborne napoje na salę weselną, gdzie przelejesz je do małych flaszek. 5-litrowe balony do wina wytworzone są z solidnego, grubego szkła i mają pałąkowe zamknięcie – są estetyczne i praktyczne!

Siedziba:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy