Rachunkowość i finanse 

Usługi dla biznesu – automatyczne księgowanie przelewów

Automatyczne księgowanie faktur - poszerz swoje wiadomości!

Biznesmeni wciąż poszukują narzędzi, które pomogą im w prosty sposób obniżyć koszty działalności, a jednocześnie ograniczyć czas przeznaczany na obsługę niektórych procesów wewnętrznych. Polska aplikacja Flobo, będąca jedną z niewielu na naszym rynku aplikacji z rodzaju Finance Automation, umożliwia nie tylko zautomatyzowanie procesów księgowania faktur, ale również obsługuje windykację nieopłaconych należności.

Na czym polega automatyczna obsługa należności?

Automatyczne księgowanie przelewów poprzez aplikację Flobo możliwe jest na skutek połączenia tego narzędzia z programem finansowo–księgowym oraz rachunkiem bankowym przedsiębiorstwa. Flobo zbiera informacje o wydanych fakturach, a następnie obserwuje czy pojawiły się wpłaty od klientów. Połączenie z usługą mass collect banku, w którym przedsiębiorstwo ma rachunek, umożliwia aplikacji rozpoznanie konkretnych płatników, ponieważ każdy z nich posiada przydzielony unikalny numer rachunku bankowego, na który przekazuje opłaty. Automatyczne księgowanie faktur zdejmuje z przedsiębiorcy czasochłonny obowiązek ręcznego księgowania wpłat, co pozwala mu skupić się na wykonywaniu innych kluczowych dla powodzenia firmy zadań. Robot Flobo do automatycznej obsługi należności spełni oczekiwania nie tylko dużych przedsiębiorstw, ale także i tych niewielkich, które w miesiącu wystawiają zaledwie 100 faktur. Flobo posiada jeszcze jedną praktyczną funkcję, niezmiernie pomocną tym przedsiębiorcom, którzy nieustannie borykają się z migającymi się od zapłaty klientami – to opcja automatycznej windykacji należności.

Flobo – zobacz czy wdrożyć ją w twoim biznesie

Nie jesteś przekonany czy aplikacja Flobo to praktyczne rozwiązanie dla firmy, którą prowadzisz? Flobo proponuje kilka rodzajów automatycznej obsługi należności, z których będziesz mógł wybrać tę, która idealnie zaspokoi Twoje wymagania. Ta aplikacja bez trudu księguje przelewy z tytułu abonamentów, tym samym świetnie sprawdzi się w uczelniach językowych lub prywatnych, a więc tam, gdzie wpłaca się czesne. Z Flobo skorzystać mogą również hotele, pensjonaty, a nawet biura turystyczne – aplikacja zaksięguje przelewy od klientów, zarówno te jednokrotne, jak i dokonywane w określonych transzach. A co z podmiotami świadczącym różnorodne usługi? Gdy przedsiębiorstwo za realizację usługi pobiera wcześniejszej opłaty, Flobo będzie nadzorować przelewy do zleceniodawców i przekazywać do realizacji wyłącznie opłacone zamówienia.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy