Rachunkowość i finanse 

Kredyt dla firm bez zaświadczeń. Czy to możliwe?

Jeżeli prowadzisz firmę, z pewnością doświadczyłeś trudniejszych okresów pod kątem finansowym. Klienci, którzy zwlekają z opłaceniem faktury lub nieprzewidziane wydatki na rozwój działań – problemów może być wiele. Remedium może kredyt na działalność gospodarczą.

Rodzaje kredytów dla firm

Istnieje wiele metod na wsparcie działalności przedsiębiorstwa. Kredyt inwestycyjny dla firm pozwoli realizować ich potrzebę rozwoju, a kredyt gotówkowy dla firm okaże się zbawiennym zastrzykiem pieniężnym w gorszym okresie działalności. Przy wyborze odpowiedniego kredytu warto kierować się dopasowaniem oferty do naszego modelu biznesowego. Na przykład jeżeli rozliczamy się z Urzędem Skarbowym na podstawie ryczałtu lub księgi przychodów i rozchodów, powinniśmy odszukać taką ofertę, która godzi się na powyższy sposób rozliczenia.

Kredyt dla firm bez zaświadczeń o dochodach

Wielu właścicielom firm udzielano kredytu dla firm bez zaświadczeń z ZUS i US, a nawet bez wykazania obrotu i dochodu. Aby włączyć się do grona usatysfakcjonowanych kredytobiorców, najlepiej skorzystać z porady sprawdzonego doradcy kredytowego znającego wszystkie dostępne na rynku oferty i będzie w stanie znaleźć tę najkorzystniejszą. Będzie on pomocny również w przypadku, gdy chciałbyś uniknąć sięgnięcia przez bank do rejestrów BIG i KRD.

Kredyt dla firm z krótkim stażem

Jeżeli bank odmówił Ci pożyczki ze względu na krótki staż firmy, nie załamuj rąk. Na rynku funkcjonują oferty banków, kierowane do raczkujących przedsiębiorstw. Niektóre z nich są osiągalne nawet dla firm, które niedawno zostały założone! Tutaj jednak również konieczna okaże się rozmowa z doradcą, który zaproponuje kredytów dla prowadzących działalność gospodarczą już od pierwszego dnia po zarejestrowaniu firmy.

Powiązane wpisy