Oświata 

Rysowanie to Twoje hobby? Rozważ kurs digital painting!

W tym miejscu odnajdziesz szczegółowe informacje na temat digital paintingu.

Malarstwo cyfrowe, czyli digital painting, to technika która współcześnie zdobywa coraz większą popularność i jest wszechstronnie wykorzystywana między innymi w branży filmowej, reklamowej oraz sektorze gier komputerowych. Pragniesz rozwinąć się zawodowo albo hobbystycznie? Skorzystaj z oferty kursu digital painting i zyskaj nowe umiejętnościpomogą Ci tworzyć fantastyczne postaci, rozwijać koncept wyimaginowanych światów, a także obrabiać grafikę w programach graficznych. Lekcje obejmują też kompleksową wiedzę z zakresu modelowania 3D, która przydaje się w czasie tworzenia zasobów do grach komputerowych.

Kurs digital painting – czego się nauczysz?

Kurs digital painting to małe grupy, najwyżej 8-osobowe, a każda lekcja zaczyna się od wykładu. Kurs podstawowy to 10 zajęć, które trwają po 3 godziny zegarowe. Lekcje odbywają się w cyklu tygodniowym, a w ich toku uczniowie poznają funkcje programów graficznych, podstawy proporcji i anatomii człowieka oraz malarstwa, dowiadują się, jak stosować maski i warstwy, odwzorować światło, a także tworzą koncept postaci. Nauka technik takich jak matte painting i photobashing umożliwiają uzyskanie spektakularnych rezultatów. Doświadczeni instruktorzy z ciekawym portfolio zrealizowanych prac w każdej chwili służą profesjonalną radą, prowadzą korekty i asystują uczniom w tworzeniu najpiękniejszych rysunków cyfrowych.

Do kogo kierowany jest kurs digital painting?

Na kurs digital paintingu mogą zapisać się osoby, które ukończyły 15 lat. Został przygotowany zarówno z myślą o hobbystach, pragnących rozwijać posiadane zdolności w zakresie cyfrowego malarstwa, jak również kandydatach na studia na Akademiach Sztuk Pięknych oraz osobach chcących pracować w branżach związanych z grami komputerowymi, reklamą, filmem i animacją.

Siedziba:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy