Oświata 

Kurs rysunku – zajęcia dla dzieci i dorosłych

Szukasz pełnej oferty kursu rysunku dla dorosłych Kraków? Dobrze trafiłeś! Zajrzyj na domin-krakow.pl.

Lubisz rysować i chciałbyś opanować nowe umiejętności? A może myślisz o studiach i pragniesz dostać się egzamin na Wydział Sztuki na Akademii Sztuk Pięknych? Zgłoś się na wszechstronny kurs rysunku, który pozwoli Ci doskonalić kreskę, poszerzać horyzonty i podnieść Twoje szanse na studia na wymarzonej uczelni w kraju lub za granicą. Dostępne w Krakowie kursy rysunku dla dorosłych i dzieci gwarantują życzliwą atmosferę i najlepsze rezultaty nauki. Uczniowie mogą korzystać z nauki historii sztuki, pracowni otwartej w każdy dzień, a także porad online.

Wakacyjny kurs rysunku – kto powinien skorzystać?

Kurs rysunku dla dorosłych został stworzony z myślą o pasjonatach chcących dostać się na artystyczne kierunki studiów, takie jak malarstwo czy grafika. Na tego typu kursy zapisują się także osoby zainteresowane architekturą wnętrz, digital designem czy wzornictwem przemysłowym. Znakomitą propozycją na spędzenie czasu wolnego jest wakacyjny kurs rysunku, czyli intensywne warsztaty, które umożliwiają zdobycie nowych umiejętności w kilka tygodni. Oferta szkoły rysunku to także kurs rysunku architektonicznego, rysunek dla młodzieży 13-16, kurs przygotowujący na ASP oraz digital painting. Każdy odkryje warsztaty dopasowane do własnych potrzeb.

Kurs rysunku dzieci i dorosłych – dlaczego warto wziąć w nim udział?

Myślisz o warsztatach przygotowujących do studiów? A może chcesz zainwestować w talent dziecka? Kurs rysunku dla dzieci w wieku 6-12 lat pozwala rozwijać zdolności plastyczne i kreatywność u maluchów, co z pewnością zaowocuje za kilka lat. Zajęcia prowadzone są w przyjaznej atmosferze, a kompetentni nauczyciele nie tylko służą radą, ale również inspiracją. Zapisz się na kurs rysunku już teraz!

Siedziba:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy