Oświata 

Do kogo kierowana jest oferta szkoły rysunku?

Na domin-krakow.pl odnajdziesz pełną ofertę nauki rysunku.

Rysowaniem można wyrazić siebie i zarobić na życie, niemniej jednak nawet osoby, które nie łączą z nim swoich artystycznych planów, mogą wynieść z niego ogromne korzyści. Wykazano wszak, że nawet nieprofesjonalne rysowanie ma zbawienny oddziaływanie na nasze emocje oraz stan psychiczny. Pozwala się odstresować i puścić w niepamięć codzienne problemy, jest również ważnym elementem edukacji. Spore korzyści płynące z rysowania powodują, że wielu z nas decyduje się na to, by poprawić swoje plastyczne kwalifikacje. Taką możliwość dają nam lekcje rysunku prowadzone przez profesjonalnych artystów.

Lekcje rysunku – dla kogo?

Grono uczniów, do których adresowana jest oferta nauki rysunku, jest wyjątkowo szerokie. Część zajęć opracowanych jest z myślą o dzieciach, dla których są sposobnością do rozwijania umiejętności manualnych, wyobraźni oraz wrażliwości. Dużo osób zaczynających naukę rysunku to licealiści, którzy przygotowują się do egzaminów wstępnych na ASP – dotyczy to przede wszystkim takich miast jak Kraków, Poznań, Wrocław czy Warszawa. Nie brakuje także kursów kierowanych do hobbistów – tych, którzy zwyczajnie lubią rysować i chcieliby robić to lepiej, w pełni wykorzystując swój potencjał.

Czego nauczy nas szkoła rysunku?

Szkoła rysunku oferuje lekcje przystosowane do potrzeb osób o rozmaitych artystycznych zainteresowaniach. Mnóstwo czasu poświęca się rysunkowi – to bez wątpienia najpopularniejszy typ plastycznej aktywności. Niewiele mniejszą popularnością cieszą się zajęcia z malarstwa. Nauka rysunku i malarstwa to oczywiście nie jedyne kursy, na jakie można się zdecydować. Dobre szkoły oferują również lekcje malarstwa cyfrowego (ang. digital painting) oraz rysunku architektonicznego.

Siedziba:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy