Oświata 

Czego dowiesz się na kursie rysunku architektonicznego?

Szukasz bezkonkurencyjnej oferty kursu rysunku architektonicznego? Znakomicie trafiłeś! Wejdź na https://domin-krakow.pl/kurs-rysunku-architektura/

Architektura to od wielu lat jeden z najbardziej prestiżowych kierunków na polskich uczelniach. Na jego ogromne uznanie ma wpływ mnóstwo elementów – przede wszystkim fakt, iż są to niezwykle interesujące studia oraz szansa na i wciągającej pracy po uzyskaniu dyplomu. Żeby dostać się na architekturę trzeba jednak nie tylko wykazać się znajomością najważniejszych reguł rządzących tą dziedziną, ale także umiejętnością rysowania. Jeżeli nią nie dysponujemy, przed egzaminami wstępnymi warto odbyć kurs rysunku architektonicznego.

Kurs rysunku architektonicznego – przygotuj prace na egzamin

Osoby, które uczestniczą w kursie rysunku architektonicznego mogą liczyć na wszechstronne przygotowanie do egzaminu na studia. Oferta jest skierowana do osób posiadających co najmniej podstawowe zdolności rysowania. Zajęcia trwają cztery godziny zegarowe. W tym czasie nauczyciel przekazuje uczestnikom praktyczne wiadomości dotyczące kompozycji i perspektywy, a także architektonicznych zagadnień, jak przykładowo wizualizacja terenów zielonych. W czasie kursu przyszli studenci architektury pracują nad rysunkiem, a nauczyciel wspomaga ich w stworzeniu pracy, która uzyska pozytywną ocenę komisji na uczelni.

Kurs architektury – próbny egzamin i historia sztuki

Kurs rysunku architektonicznego to nie tylko rysunek, ale także wskazówki specjalistów pomagające przyszykować się lepiej do egzaminów – m.in. na temat tego, jak sporządzić najlepsze portfolio na każdą z uczelni (np. te w Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Lublinie lub za granicą). Uczestnicy kursu mogą podejść do próbnego egzaminu, w trakcie którego dowiedzą się, czego mogą oczekiwać w przyszłości. Szkoły rysunku oferują także swoim słuchaczom lekcje historii sztuki – ta wiedza okaże się niezbędna na egzaminie i podczas studiów.

Siedziba:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy