Ochrona zdrowia 

W jakich przypadkach pomaga polski psycholog w UK?

Na https://psychoterapia-uk.pl uzyskasz poradę psychologa UK

Po przystąpieniu naszego kraju do Wspólnoty Europejskiej i otwarciu obcych rynków zatrudnienia na naszych rodaków, Polacy tłumnie zdecydowali się na emigrację na Wyspy. Na chwilę obecną powodu Brexitu fala emigracji właściwie zanikła, jednak nadal nie brakuje chętnych do pracy lub rozpoczęcia studiów właśnie w UK. Niestety emigracja do Wielkiej Brytanii może tworzyć wiele utrapień, z którymi ciężko jest sobie poradzić samodzielnie bardzo.

Polski psycholog w UK – kiedy warto się do niego udać?

Pobyt na emigracji oraz mająca z tym związek rozłąka z rodziną, a także praca w obcym kraju, mogą generować wiele problemów, którym bardzo trudno jest podołać. Rozstanie z bliskimi nierzadko powoduje ogromny stres. Ponadto nieraz dochodzą także kłopoty z otrzymaniem pracy lub nawiązaniem trwałych przyjaźni ze współpracownikami. Brak znajomości języka, który ciągle jest na porządku dziennym, sprawia, iż bardzo szybko ma miejsce odizolowanie się od znajomych , z którymi się pracuje. A od tego już tylko niewielki krok do utrudniających codzienne funkcjonowanie zaburzeń nastroju lub nasilenia zachowań o charakterze agresywnym. Odruchy tego typu wyjątkowo trudno jest poskromić bez pomocy psychologicznej. W związku z tym nie należy obawiać się korzystania z pomocy profesjonalisty. Wizyta u psychologa jest najkorzystniejszym rozwiązaniem.

Polski psycholog w UK – jak przebiega taka rozmowa?

Każda rozmowa ze specjalistą odbywa się w bezpiecznej atmosferze i pełnej dyskrecji. Nie trzeba obawiać się, że informacje , które zostały przekazane w czasie wizyty zostaną powierzone dalej. Na psychologu ciąży bowiem obowiązek zachowania tajemnicy , z której zwolnić ma prawo jedynie sąd. Psycholog jest osobą, przed którą nie trzeba skrywać kłopotów i słabości – jego rolą jest pomoc w ich rozwiązaniu. Psycholog instruuje, jak uporać się ze stresującymi zdarzeniami, jak również pokazuje po czym nazywać sytuacje , które mają charakter konfliktowy. Polski psycholog w UK to doskonały wybór. Sesja odbywa się w języku polskim, co sprawia, że przebiega sprawniej i swobodnie. Osoba zgłaszająca się z kłopotami nie musi bowiem zastanawiać się, czy będzie zrozumiana oraz czy sama dobrze pojmie to, co mówi jej psycholog.

Siedziba:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339

Powiązane wpisy