Ochrona zdrowia 

Vitberg – w odwiedzinach u rodzimego producenta urządzeń do wibroterapii

Zobacz więcej szczegółów o marce Vitberg na https://www.wibroterapia.com/vitberg-z-wizyta-u-jedynego-w-polsce-producenta-urzadzen-medycznych-do-wibroterapii/

Z biegiem la terapia wibracjami znajduje uznanie w coraz to nowych obszarach:kosmetologii, sporcie wyczynowym czy rehabilitacji. Mało kto jednak wie, iż w to właśnie w Polsce powstają aparaty do wibroterapii, które mogą służyć zarówno zwykłemu Kowalskiemu, jak i lekarzom, sportowcom i fizjoterapeutom.

Vitberg – w 100 % polskie urządzenia do terapii wibracjami

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ wytwarza się w nowosądeckiej fabryce. Część produkcyjna podzielona jest na kilka działów, m.in. na: dział elektroniki, wykrawalnię, montownię i szwalnię. Zaprojektowanie aparatu trwało kilka lat. Moduły Vitberg składane są ręcznie, a ich poszczególne elementy poddawane są wielu testom. Poszycie modułów wykonane jest ekologicznej skóry, stosowanej w przychodniach i szpitalach, gdyż jest wytrzymała i łatwo ją odkazić.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ – do profesjonalnej kliniki i do domu

Z aparatów marki Vitberg, które składają się z modułu bazowego, pięciu modułów aktywnych i dwóch nieaktywnych, można używać zarówno w zaciszu domu, jak i w klinikach i poradniach rehabilitacyjnych. Odpowiadając na potrzeby specjalistycznych gabinetów, firma Vitberg włączyła do swojej oferty produkcję foteli oraz kozetek, których celem jest właściwe ułożenie pacjenta w czasie zabiegów wibroterapii.

Siedziba:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy