Ochrona zdrowia 

Urządzenia do wibroterapii marki Vitberg – dla pań domu i sportsmenów

Na youtube.com/watch?v=OE_Wjqw5jpY przeczytasz wszystko, co należy wiedzieć o marce Vitberg

Nieważne czy jesteś gospodynią domową czy zawodowym sportowcem, z pewnością Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ może poprawić jakość Twojego życia. Odwiedź z nami miejsce, gdzie produkowane są moduły do wibroterapii firmy Vitberg z Nowego Sącza.

Urządzenia firmy Vitberg – poznaj opinię MŚ w kickboxingu

Dołącz do Mistrza Świata Łukasza Pławeckiego oraz Pani Bogusławy w trakcie ich wycieczki po centrali firmy Vitberg i posłuchaj, jak pomogły im modułowe urządzenia do wibroterapii tej marki. Stres, regeneracja organizmu po wyczerpujących sesjach treningowych, bolące biodro czy spowolniony metabolizm – właśnie do przeciwdziałania takim dolegliwościom zostały stworzone aparaty do wibroterapii.

Vitberg – kilka słów o marce

Firma Vitberg to polski producent urządzeń do terapii wibracjami, która w rezultacie wieloletnich badań nad tą dziedziną stworzyła autorski produkt – modułowy Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+. Urządzenia są wytwarzane w 100% w Nowym Sączu, z polskich elementów, a wszelkie ich podzespoły są ręcznie składane. Firma kładzie nacisk na skrupulatną kontrolę jakości, z tego powodu przed dopuszczeniem do użytkowania wszystkie moduły są dokładnie testowane. W trosce o swoich pacjentów, bo tak są traktowani klienci firmy, Vitberg nieprzerwanie ulepsza oferowane produkty, uczestnicząc w pracach badawczych nad urządzeniami, jak również zagadnieniami powiazanymi z wibroterapią.

Siedziba:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy