Ochrona zdrowia 

Test zestawu do wibroterapii Vitberg – opinia portalu „ABC Zdrowie”

Skieruj się na portal.abczdrowie.pl, aby otrzymać szczegółowe informacje dotyczące marki Vitberg

Zapoznaj się z wynikami testu redakcyjnego urządzenia do wibroterapii firmy Vitberg, który przeprowadziła dziennikarka portalu „ABC Zdrowie”.

Vitberg – opinie dziennikarki serwisu „ABC Zdrowie”

Sprawdzono działanie kompletnego zestawu RAM Vitberg+, który składa się z sześciu modułów aktywnych oraz segmentów dodatkowych czyniących eksploatację urządzenia o wiele wygodniejszą. W aparacie można regulować częstotliwość wibracji – dostępne są cztery poziomy, z czego ostatni dedykowany jest do wibracyjnego treningu sportowego. Za pomocą modułu bazowego można przeprowadzić zabiegi na łydkach, odcinku lędźwiowym kręgosłupa i stopach. Jeśli zechcemy rozszerzyć funkcjonalność przyrządu i dostosować go do własnych potrzeb, konieczne będzie zakup modułu: Biodra, Metabolizm, Szyja, Nogi lub Kolana. Z pomocą tych elementów można efektywnie zapobiegać bólom łydek i kolan, przeciwdziałać migrenom, łagodzić drętwienie karku, uśmierzać bóle szyjnego odcinka kręgosłupa, a nawet wspomagać odchudzanie.

Zabiegi rehabilitacyjne z urządzeniami RAM Vitberg+ trwają 30 minut i można je wykonywać w domach opieki oraz profesjonalnych klinikach, jednak pozwalają także na używanie ich we własnym domu.

Siedziba:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy