Ochrona zdrowia 

Pierwsza pomoc – szkolenia

Coraz więcej firm oferuje prowadzenie kursów z pierwszej pomocy. Różnią się metodami, ceną i długością. Z tego powodu lepiej wiedzieć uprzednio, co jest szczególnie ważne przy ich wybieraniu.

Szkolenia z pierwszej pomocy – dla kogo?

Szkolenie z pierwszej pomocy przyda się każdemu. Nie wszyscy musimy umieć grać na pianinie lub mówić po hiszpańsku, jednak każdy powinien nauczyć się niesienia pomocy innym w sytuacji zagrożenia. Bez względu na płeć warto wiedzieć, jak usztywnić złamaną rękę albo jak udrożnić drogi oddechowe. Świadkiem groźnego wypadku możemy być w każdej chwili: w drodze do pracy, na urlopie, w szkole. Niezmiernie istotne jest, byz kursu pierwszej pomocy skorzystali uczniowie szkół, a także pracownicy administracji państwowej.

Szkolenia z pierwszej pomocy – ile zapłacę?

Cena kursu pierwszej pomocy jest uzależnionazależy od jego liczby godzin oraz liczby partcypantów. Im więcej zajęć oraz uczestników, tym koszt przypadający na 1 osobę jest mniejszy. Jednakże, im mniej osób, tym więcej wyniesiemy z praktycznej części zajęć. Na zniżki możemy liczyć w przypadku kursu dla kilkunastu osób. Ponadto, w Sieci można znaleźć też kursy otwarte – dla bardzo dużych grup. Nie musimy dopinać spraw organizacyjnych i zbierać grupy – jedynie zapisujemy się na wybrane szkolenie.

Powiązane wpisy