Ochrona zdrowia 

Opinia redaktora bloga „Polaku lecz się sam” o urządzeniach do wibroterapii Vitberg

Wejdź na http://tinyurl.com/y7r68qpo, aby odnaleźć szczegółowe informacje dotyczące marki Vitberg

Zapoznaj się z wynikami testu zestawu do terapii wibracjami firmy Vitberg, którego podjął się redaktor bloga „Polaku lecz się sam”. Opinię dotyczącą Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ Moduł Szyja przygotowano po miesięcznym testowaniu modułu.

Vitberg – recenzja autora serwisu „Polaku lecz się sam”

Redaktor testujący Moduł Szyja zestawu RAM Vitberg+ podkreśla, iż już po kilku zabiegach rzadziej pojawia się u niego ból odcinka szyjnego, wywołanego długotrwałą pracą przed komputerem. Dodatkowo użycie programu relaksacyjnego polepszyło także sen testującego, dzięki złagodzeniu napięcia mięśni i odprężeniu ciała.

Blogger „Polaku lecz się sam” podkreśla, iż przy korzystaniu z urządzeń masujących marki Vitberg istotna jest regularność sesji, gdyż wtedy działanie wibroterapii odczuwa się wcześniej. Zaletą zestawem RAM Vitberg+ jest też jego estetyka, wysoka jakość produkcji, łatwość instalacji oraz to, iż jest to dzieło rodzimego producenta. Osobom rozważającym zakup całego zestawu (lub tylko niektórych jego modułów) zaleca się przetestowanie mat masujących w poradniach Vitberg, które działają na terenie całego kraju.

Siedziba:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy