Ochrona zdrowia 

Od klienta do pacjenta – poznaj historię firmy Vitberg

Zajrzyj w to miejsce, jeżeli potrzebujesz więcej wiadomości w temacie marki Vitberg

Dowiedz się jak wygląda wytwarzanie Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ w Nowym Sączu. Vitberg, który od ponad dwudziestu lat para się produkcją aparatów do wibroterapii, uchyla drzwi swojej fabryki na kanale YouTube.

Wiele lat badań w poręcznym urządzeniu firmy Vitberg

Zestaw RAM Vitberg+ to aparat do wibroterapii oscylacyjno-cykloidalnej, które za zadanie podniesienie jakości życia ludzi cierpiących na najróżniejsze schorzenia. Pełny zestaw składa się z 6 elementów stymulujących i 2 nieaktywnych, co pozwala na wystawić całe ciało na działanie drgań. Dzięki segmentacji aparatu na odrębne moduły można swobodnie dokładać do modułu podstawowego poszczególne elementy masujące tak, żeby dostosować zestaw do indywidualnych potrzeb danego pacjenta.

Vitberg – najwyższa jakość i troska o szczegóły

Do składu aparatów firmy Vitberg używane są wyłącznie elementy certyfikowane, w większości pozyskiwane od polskich wytwórców. Poszycie przygotowane jest z łatwej do dezynfekcji skóry ekologicznej. W trakcie produkcji Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ wykorzystuje się innowacyjne maszyny najwyższej jakości. Wszystkie moduły, a także ich elektroniczne elementy sterowania, są ręcznie składane, a potem dokładnie testowane przed dopuszczeniem do sprzedaży.

Siedziba:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy