Ochrona zdrowia 

Na pomoc włosom – trycholog w Krakowie

Nasze włosy nierzadko są obecnie zagrożonezgubnym wpływem ekosystemu. Cierpią też z powodu naszego sposobu odżywiania. Należy je pielęgnować za pomocą kosmetyków czy specjalistycznych dermokosmetyków. Gdy jednak kłopoty z włosami przyprawiają nas o jej ból, może okazać się wskazana wizyta u specjalisty trychologa.

Czym zajmuje się trychologia?

Trychologia jest gałęzią medycyny zajmującą się przypadkami wypadania włosów, łysienia jak też innymi przypadłościami. Specjalista tej dziedziny pomoże nam, gdy cierpimy na łupież, łuszczycę czy łojotokowe zapalenie skóry głowy. Korzystając ze specjalistycznych narzędzi badań, trycholog może skutecznie zdiagnozować nasze dolegliwości i zaproponować odpowiednią kurację.

Trycholog w Krakowie

Gabinet Centrum Zdrowego Włosa, wykorzystując najnowsze osiągnięcia trychologii, jest w stanie zalecić nam przeróżne procedury wpływające na kondycję włosów i skóry głowy. Po mikroskopowej analizie możemy zdecydować się na procedurę anti-aging cofnąć dostrzegalny po kondycji naszych włosów upływ czasu. Specjaliści trycholodzy zaproponują nam także efektywne sposoby umożliwiające nam dbanie o skórę głowy w domu i w gabinecie. Dzięki skutecznie przeprowadzonej pielęgnacji będziemy mogli cieszyć się zadbanymi i zdrowymi włosami przez długie lata.

Wyposażony w zaawansowany sprzęt gabinet położony jest w centrum Krakowa. Można w nim kupić specjalistyczne dermokosmetyki dające szansę zachować nasze włosy w odpowiedniej kondycji po wykonaniu zabiegu. Gabinet zaprasza w godzinach 10:00 – 17:00 po wcześniejszej rezerwacji wizyty.

Powiązane wpisy