Ochrona zdrowia 

„Kto Cię wyleczy” o urządzeniach firmy Vitberg

Wszystko, czego warto dowiedzieć się o marce Vitberg, odnajdziesz na https://ktociewyleczy.pl/wiedza/leczenie/terapie-naturalne/6174-opinie-o-vitberg-wibroterapia-zmniejszyla-u-mnie-bol-kregoslupa

Czy wibroterapia jest w stanie pomóc ludziom cierpią na ból dolnego odcinka kręgosłupa będącym skutkiem pracy przed monitorem? Zapoznaj się z opinią dziennikarki serwisu „Kto Cię wyleczy” o zestawie do wibroterapii marki Vitberg.

Aparat RAM Vitberg+ – alternatywa dla przeciwbólówek?

Kiedy pracujemy przed monitorem często odczuwamy uczucie obciążenia nóg, bóle dolnego odcinka kręgosłupa czy zesztywnienie ramion i szyi. Spowodowane jest to brakiem optymalnej ilości ćwiczeń, ponieważ brak czasu często staje się przeszkodą do uprawiania sportu lub cyklicznych wizyt u masażysty. Dzięki urządzeniu RAM Vitberg+ można natomiast skutecznie rozmasować te elementy ciała, w których odczuwamy ból. Moduły zestawu do wibroterapii marki Vitberg – w zależności od naszych potrzeb – wprawią w drgania nogi, kolana, szyję, plecy lub biodra. Wibroterapia nie tylko pomaga walczyć z bólem, ale także relaksuje, co owocuje mocniejszym snem i zmniejszeniem poziomu stresu. Dodatkowo Vitberg opracował moduł Metabolizm.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ jest zbudowany z modułu bazowego oraz 5 dodatkowych modułów aktywnych. Podział na moduły jest ważną cechą urządzeń marki Vitberg: można kupić kompletny zestaw wszystkich elementów lub skompletować tylko te, które będą nam konieczne do walki z bólem.

Siedziba:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy