Ochrona zdrowia 

Jaka metoda wybielania zębów jest najskuteczniejsza

Zdrowe i perłowe zęby to marzenie każdego. Niestety mnóstwo negatywnych składników niszczy nasze szkliwo i sprawia, że pojawiają się na nim przebarwienia. Nie zawsze pasty wybielające są skuteczne. Jak odzyskać piękny uśmiech? Jakie metody wybielania są najskuteczniejsze?

Wybielanie zębów – spektakularne rezultaty już po trzech zabiegach

Szczotkowanie uzębienia po każdym posiłku pomaga utrzymać mocne szkliwo, ale nie zawsze chroni przed nieestetycznym wyglądem. Kwasy i inne czynniki powodują, że nasz uśmiech traci swoje piękno. Domowe sposoby pielęgnacyjne (paski, pasty, nakładki), nie zawsze są bezpieczne dla szkliwa. Na szczęście nowoczesna stomatologia estetyczna wypracowała skuteczne metody, które przywracają zębom naturalny kolor. Jakie zabiegi są obecnie najczęściej wybierane? Stomatolodzy szczególnie rekomendują wybielanie zębów lampą BEYOND, która przynosi satysfakcjonujące rezultaty już po kilku zabiegach. Światło emitowane przez aparat jest całkowicie bezpieczne dla szkliwa.

Wybielanie zębów nawet o 14 odcieni

Jak odbywa się wybielanie zębów metodą BEYOND? Zabieg rozpoczyna się od weryfikacji stanu jamy ustnej. Potem za pomocą specjalistycznego szablonu oznacza się barwę zębów przed zabiegiem. Po wykonaniu początkowych czynności, stomatolog przystępuje do nałożenia żelu z utleniaczem na powierzchnię zębów. Kluczowy jest także dobór właściwego odczynu żelu. Środek naświetlany jest przy pomocy lampy, co pomaga dotrzeć do struktury zęba skutecznie redukując nieestetyczne zażółcenia. Lampa BEYOND rozjaśnia zęby nawet o 14 tonów, efekty są zatem niesamowite i utrzymują się do 3 lat. Po zabiegu trzeba wystrzegać się barwiących napojów i potraw przez co najmniej ok. 7 dni. Osobom, które z powodu przeciwwskazań nie mogą stosować lampy BEYOND rekomenduje się wybielanie zębów za pomocą lampy LED.

Powiązane wpisy