Ochrona zdrowia 

Historia urządzeń do wibroterapii marki Vitberg

Pokaźna porcja informacji o marce Vitberg. Zobacz koniecznie!

Przeczytaj rozmowę serwisu „INN:Poland” z właścicielem firmy Vitberg specjalizującej się w produkcji urządzeń do wibroterapii RAM Vitberg+. Serwis przedstawił ewolucję firmy, która zainteresowała się zagadnieniem terapii wibracjami 25 lat temu i odtąd skutecznie modernizuje swoją ofertę.

Aparaty marki Vitberg – opinie pacjentów są najistotniejsze

Wibroterapia znana jest w medycynie co najmniej od 100 lat, jednak intensywne badania nad tą metodą profilaktyki prowadzone są niespełna od 4 dekad. Terapia wibracjami może stać się alternatywą dla leków przeciwbólowych, które być może pomagają szybciej, jednak mają krótkotrwałe działania i są ingerują w równowagę chemiczną organizmu człowieka. Firma Vitberg wyprodukowała już ponad ćwierć miliona urządzeń, które są pozytywnie opiniowane przez klientów. Urządzenia RAM Vitberg+ można stosować podczas rehabilitacji sportowców, są jednak również przeznaczone do prowadzenia terapii w domu.

Vitberg założył 52 placówki na terenie kraju, gdzie można wypróbować urządzenie i przekonać się o jego skuteczności. Co 4 odwiedzający Poradnię Vitberg pragnie zakupić taki zestaw na własność. Z myślą o nich marka Vitberg nieprzerwanie pracuje nad modernizacją swoich urządzeń.

Siedziba:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy