Ochrona zdrowia 

Blog „Testy outdoorowe” lecz się sam sprawdza urządzenia firmy Vitberg

Tutaj znajdziesz więcej szczegółów o Vitberg opinie

Wibroterapia, czyli oddziaływanie na organizm człowieka wibracjami o różnej częstotliwości, może wyraźnie poprawić komfort życia pacjentów cierpiących z powodu bólu kręgosłupa, szyi oraz nóg. Moduły masujące rodzimej marki Vitberg stworzono z myślą zarówno o pacjentach poradni rehabilitacyjnych oraz klinik, jak i o prywatnych użytkownikach.

Moduły Vitberg – konstrukcja i sposób działania

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ to wysokiej jakości zestaw, który złożony jest z części bazowej (niezbędnej do funkcjonowania całości zestawu), 5 modułów aktywnych i 2 nieaktywnych, wykorzystywanych do ułożenia ciała w wygodnej pozycji w trakcie zabiegu. Podstawowy moduł pozwoli na efektywny masaż nóg i kręgosłupa, ale również będzie służył do walki z objawami stresu i do relaksu.

Urządzenie wykonane jest z najwyższą dbałością o szczegóły. Użyte komponenty i materiały w większości produkowane są nad Wisłą. Uruchomienie i podłączenie kolejnych modułów nie jest skomplikowane. Dzięki wygodnemu pilotowi możemy dobrać właściwy poziom natężenia wibracji. Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ przyda się zarówno sportowcom, jak i osobom starszym.

Siedziba:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy