Ochrona zdrowia 

30 dni testu zestawu do wibroterapii Vitberg – opinia wortalu „Uroda i Zdrowie”

Kliknij tu jeśli interesuje Cię Vitberg opinie

Zapoznaj się z wynikami testu zestawu do terapii wibracjami marki Vitberg, którego podjęli się redaktorzy portalu „Uroda i Zdrowie”. Recenzja zestawu RAM Vitberg+ Moduł Metabolizm została przygotowana po 30-dniowym okresie korzystania z produktu.

Vitberg – opinia redaktorki bloga „Uroda i Zdrowie”

Zestaw marki Vitberg jest prosty do instalacji. Dosłownie chwilę po podłączeniu poszczególnych modułów do części bazowej można zacząć masaż wibracyjny obszaru śródbrzusza, nadbrzusza oraz okolic podżebrowych i bocznych brzucha. Drgania wpływają stymulująco na pracę jelit. Vitberg opracował również moduł Biodra, który poddaje wibracjom m.in. mięśnie pośladkowe oraz mięśnie czworogłowe i dwugłowe uda. Intensywność drgań urządzenia regulowana jest za pomocą pilota. Po niespełna kilku dniach stosowania modułu Metabolizm dziennikarka Urody i Zdrowia spostrzegła u siebie pobudzenie procesów przemiany materii, a w efekcie – na zakończenie miesięcznego testu – utratę kilku zbędnych kilogramów.

Zestaw RAM Vitberg+, który można stosować także przy schorzeniach układu kostno-stawowego, mięśni bądź do łagodzenia innych dolegliwości, dostępne są w wielu punktach rehabilitacyjnych i placówkach na terenie kraju.

Siedziba:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy