Kuchnia i gotowanie Oświata 

Gotowanie dla najmłodszych – warsztaty kulinarne dla dzieci

Najkorzystniejsza oferta warsztatów kulinarnych dla dzieci Kraków znajduje się w tym miejscu

Dzieci uwielbiają uczestniczyć w kuchni – przystrajać wypieki czy podawać i wybierać składniki. Chcesz rozwijać fascynację swojego malucha? Zapisz je na warsztaty kulinarne dla dzieci. Tutaj dowiesz się, czego uczą takie zajęcia.

Kurs gotowania dla dzieci uczy młodych kucharzy samodzielności

Warsztaty kulinarne dla dzieci są skierowane do pociech w wieku od sześciu do dziesięciu lat. Podczas kursu dzieci nie tylko nabywają praktyczne umiejętności, ale , co bardzo ważne, uczą się niezależności oraz rozwijają swoją kreatywność. A w tym samym czasie świetnie się bawią. Ćwiczenie prostych przepisów, wybieranie oraz mieszanie składników i komponowanie niecodziennych smaków – to wszystko powoduje, iż dzieci chętnie gotują i i zachowują się bardziej świadomie w kuchni. Dzieci zapoznają się dodatkowo z zasadami, jakie obowiązują w kuchni, co bez wątpienia podnosi ich bezpieczeństwo w czasie kucharzenia. W warsztatach biorą udział też rodzice, jest to więc doskonała okazja do spędzenia kilku godzin wspólnie z potomkiem. Rodzice mogą przyglądać się kulinarnym wysiłkom swoich dzieci, a później posmakować tego, co upichciły.

Warsztaty kulinarne dla dzieci z zawodowym szefem kuchni

Warsztaty organizowane są w Krakowie i prowadzone są przez 3 godziny. W czasie kursu dzieci szykują danie główne oraz deser. Młodzi entuzjaści sztuki kulinarnej mogą wybrać specjały włoskiej kuchni – podjąć się pieczenia udekorowanej świeżymi dodatkami, pachnącej tradycyjnej pizzy, albo ugotować smaczny makaron na słodko bądź słono. W czasie warsztatów grupa przygotowuje również wyśmienity deser – mus z kruchym ciastem oraz lodami. Nauka połączona z zabawą to znakomity sposób na spędzenie wolnego czasu, a samodzielne przyrządzanie ulubionych potraw niesie pociechom sporo satysfakcji. Nawet bardzo nieposłuszne dziecko będzie z pasją przykładać się do ozdabiania deseru bądź przyrządzania idealnej pizzy. Warsztaty kulinarne dla dzieci organizuje profesjonalny szef kuchni, który posiada wieloletnią praktykę oraz wspaniałe podejście do maluchów.

Siedziba:
Warsztat Qulinarny
ul. Okulickiego 51 lokal 282
31-637 Kraków

Mob.: +48 662 311 637, +48 507 771 680
E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy