Kosztowności Robienie zakupów 

Wyjątkowe kolczyki z koralem

Chcesz zamówić kolczyki z koralem? Koniecznie odwiedź ten adres

Dlaczego w szkatule z biżuterią każdej kobiety powinny znajdować się kolczyki z koralem? Koral symbolizuje bogactwo i władzę. W przeszłości, korale zawieszane nad łóżeczkiem noworodków w celu ochrony przed demonami. Stosowane były do leczenia chorób gardła, a także do szybszego gojenia ran. Według niektórych, koral redukuje lęki i sprzyja życiu rodzinnemu. Pomaga również w rozwijaniu umiejętności negocjacyjnych. Koral przypisywany jest osobom spod znaku Ryb.

Kolczyki z koralem – rodzaje

Najczęściej spotykamy kolczyki z koralami w kolorze białym, łososioworóżowym i czerwonym. Bardzo rzadko spotkać można biżuterię z niebieskim i czarnym koralem. Znaleźć możemy kolczyki z oczkiem błyszczącym lub matowym. Nie warto przejmować się cienkimi białymi żyłkami na koralu – świadczy to o jego autentyczności i unikatowym charakterze. Jakie gatunki korali sa najbardziej popularne? Gdzie łowi się najwięcej korali? Popularne gatunki koralowców to koral śródziemnomorski wyławiany między innymi z wód Morza Śródziemnego oraz Corallium elatius z rejonu Filipin.

Kolczyki z koralem – do czego pasują

Kolczyki z koralem to wyjątkowo uniwersalna ozdoba. Ten typ biżuterii można wkładać na co dzień, do casulaowych bluzek i bawełnianych spodni. Świetnie pasują do stylizacji inspirowanych folklorem.

Siedziba:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy