Kosztowności 

Wiszące kolczyki – odpowiednio dobrane zmienią kształt twarzy

W tym miejscu kupisz kolczyki wiszące

Jednym z najpopularniejszych typów biżuterii są kolczyki. Zakładają je nie tylko panie – od kilkunastu lat cieszą się także wzrastającym popytem wśród panów, zwłaszcza tych ceniących sobie styl alternatywny. Nie sposób jednakże zaprzeczać, że zdecydowana większość kolczyków projektowana jest dla pań. Niesłychanie dobrze wyglądają w szczególności kolczyki wiszące. Są one bardziej widoczne i tym samym w zdecydowanie mają wpływ na to, jak inni odbierają daną stylizację. To z tego powodu cieszą się dużą popularnością pośród pań w różnym wieku i noszących się w wielorakich stylach. Olbrzymie zróżnicowanie kolczyków wiszących ułatwia dopasowanie ich w gruncie rzeczy do dowolnej sukienki. Jak zatem wybrać wiszące kolczyki najlepiej pasujące do danej okazji? Na jakie ich cechy winniśmy zwracać szczególną uwagę?

Wiszące kolczyki – zwróć uwagę na ich długość oraz design

Wybierając wiszące kolczyki warto zwrócić uwagę zwłaszcza na ich kształt i długość – to dokładnie te cechy najbardziej wpływają na to, jak optycznie będzie postrzegana nasza twarz. Długie kolczyki wiszące (w sklepach dostaniemy wzory o długości nawet 6-7 cm) rozciągają w pionie twarz, z kolei te krótsze sprawiają, iż wydaje się ona okrąglejsza. Kształt kolczyków ma tu także ogromne znacznie. Wąskie powodują wyszczuplenie owalu, z kolei te bardziej koliste – wręcz odwrotnie. W sklepach dostaniemy też kolczyki neutralne, które nie zmieniają za bardzo odbioru kształtu naszego oblicza – tutaj naturalnie winniśmy napomknąć przykładowo o kolczykach w kształcie łez.

Do jakich kreacji można założyć wiszące kolczyki?

Szukając wiszących kolczyków dobrze dopasowanych do konkretnego ubioru powinno się mieć na uwadze, że są one niezmiernie wyraźnym elementem. W sąsiedztwie innej wyrazistej biżuterii mogą zatem sprawiać wrażenie egzageracji. Dlatego zaleca się stronić od noszenia ich do ogromnych kolii, bransolet lub zegarków. Wiszące kolczyki będą natomiast prezentowały się wyśmienicie, gdy w kreacji będą najmocniejszym akcentem – oczywiście pod warunkiem, że prawidłowo dobierzemy je do butów, fryzury oraz ubrania.

Siedziba:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy