Kosztowności 

Srebrne kolczyki – najpiękniejsza biżuteria

Zobacz, gdzie kupić kolczyki srebrne

Jednymi z najczęściej kupowanych przez Polki akcesoriów są niewątpliwie srebrne kolczyki. Pasują na każdą okazję – bardzo wzniosłą i w luźniejszym stylu. Sprawdźmy dlaczego są tak popularne oraz gdzie możemy je dostać.

Srebrne kolczyki – najtrwalsze rodzaje

Srebrne kolczyki można znaleźć w rozmaitych rodzajach. Najpopularniejsze są delikatne sztyfty, które sprawdzą się na co dzień i od święta, są dyskretne, a równocześnie szykowne. Równie popularne są wiszące kolczyki, które wspaniale wysmuklają sylwetkę. Sprzedawane jako wysadzane drogocennymi kamieniami albo całkowicie gładkie. Akcesoria zrobione ze srebra nie podrażniają skóry, co nierzadko występuje w przypadku błyskotek z stopów nieszlachetnych. Kupując kolczyki popatrzmy na próbę oraz technologię ich wykonania – najbardziej oryginalne uzyskano techniką matowienia.

Srebrne kolczyki – jak dbać żeby były zawsze jak nowe

Żeby srebrne kolczyki stale wyglądały jak nowe, należy skrupulatnie je czyścić i systematycznie usuwać wszystkie zanieczyszczenia. Powinno się wycierać je co jakiś czas suchą gąbeczką wykonaną z miłego w dotyku materiału, używać profesjonalne preparaty nabłyszczające, a przeznaczone na ważne okazje kolczyki przechowywać w zamkniętych pokrowcach. Nie sprawdzajmy natomiast babcinych sposobów polerowania, typu pasta do zębów czy sól. Tego typu substancje niezwykle naruszają miękką strukturę metalu szlachetnego.

Gdzie znaleźć największy wybór srebrnych kolczyków?

Szeroki wybór kolczyków jest na pewno w sklepach internetowych, które oferują szybką dostawę i kuszące wyprzedaże. Poza tym zakupy internetowe to nieprawdopodobny komfort, który na pewno docenią w szczególności zapracowane panie domu.

Powiązane wpisy