biżuteria srebrna, kolczyki z cyrkoniamiKosztowności Robienie zakupów 

Kolczyki z cyrkoniami

W przeszłości wierzono w magiczną moc biżuterii, która przybierała z początku postać talizmanów. Obecnie stanowi ona głównie element zdobniczy. Dla przykładu takie kolczyki z cyrkoniami nie są przewodnikiem energii, nosimy jeby podkreślić charakter naszej kreacji. Dla niektórych biżuteria może mieć jednak wartość symboliczno-sentymentalną. Wspomniane już przykładowo kolczyki z cyrkoniami powinny być dopasowane do osobowości osoby, która je zakłada. Właściwie dopasowana biżuteria stanowi doskonałe uzupełnienie naszego wizerunku. W związku kupno kolczyków z cyrkonii jest świetnym wyborem, ponieważ łączą w sobie elegancki wygląd z uniwersalnością.

Kolczyki z cyrkoniami – jakie są dostępne rodzaje?

Kolczyki z cyrkoniami stały się ostatnio bardzo popularne. Sposób zapięcia jest oprócz koloru i kształtu wyróżnikiem różnych ich modeli. Biorąc pod uwagę ten wyznacznik można wydzielić takie oto kolczyki z cyrkoniami:

  • sztyfty – wykorzystywane są przy delikatnych kolczykach z cyrkoniami czy perełkami,gdzie nadrzędnym celem jest ukrycie elementów systemowych. Obecnie na sztyfcie stosuje się specjalne nacięcia, które zapobiegają zsunięciu się zapięcia.
  • zapięcie angielskie – ostatnimi czasy bardzo popularne. Istnieje opinia, iż tego rodzaju zapięcia z cyrkoniami kolczyków są najwygodniejsze. Są mniejsze w porównaniu do bigli i ich zakładanie nie jest skomplikowane.

Siedziba:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy