Kosztowności Robienie zakupów 

Kolczyki na sztyftach – dyskretne i stylowe

Chcesz zamówić kolczyki na sztyftach? Koniecznie odwiedź ten adres

Na to, jak będą wyglądały kolczyki, rzutuje nie tylko użyty do ich produkcji metal, projekt oraz ozdobne kamienie, ale także typ mocowania. W sklepach dostępne są rozmaite rodzaje mocowań – między innymi wiszące bigle oraz małe sztyfty. Te ostatnie to najlepszy wybór dla wszystkich Pań, które lubią prostotę oraz komfort, bo niewielkie kolczyki na sztyftach nie zahaczają o ubranie i nie obciążają uszu. Bardzo ważna okazuje się również różnorodność wzorów kolczyków na sztyftach – znajdziemy wśród nich modele na specjalne okazje, a także te, które bez problemów możemy nosić na co dzień.

Kolczyki na sztyftach – ponadczasowa elegancja

Kolczyki na sztyftach okazują się nierzadko bardzo stylowe, a przy tym nie rażą zbytkiem. Najlepszym pomysłem okażą się niewątpliwie wyprodukowane ze srebra kolczyki zdobione małymi, szlachetnymi minerałami – turkusem lub kryształem. Szczególnie dobrze pasować będą do skromnych, lecz stylowych kreacji – ich wkomponowanie ułatwiają małe gabaryty i nieskomplikowany projekt.

Tańsze kolczyki na sztyftach

Z podobnych względów kolczyki na sztyftach mogą być noszone również do codziennych kreacji. Do biura dobrze założyć zwłaszcza kolczyki na sztyftach zdobione syntetycznymi kamieniami – prezentują się prawie tak korzystnie, jak prawdziwe, ale ich możliwe zgubienie nie będzie tak bolesne. Sztuczne minerały, które najlepiej komponują się ze sztyftami, to kryształki Swarovskiego. Czasem też warto wybrać kolczyki na sztyftach z wykonaną z tworzywa sztucznego humorystyczną główką.

Siedziba:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy