Kosztowności Robienie zakupów 

Jakie usługi świadczy jubiler?

Skorzystaj z umiejętności złotnika Kraków. Zajrzyj tutaj

Wraz z rozkwitem rynku i ewolucją internetu, zmodyfikowaliśmy także nasze przyzwyczajenia związane z dokonywaniem zakupów. Dzisiaj bardzo chętnie wykorzystujemy możliwość zamawiania w sieci. I chociaż w internecie można znaleźć nieomalże wszystko, nadal wiele artykułów opłaca się nabywać w tradycyjnych sklepach. Biżuteria stanowi jedną z nich.

Czy warto kupować biżuterię od jubilera?

Kupno srebrnego pierścionka, wisiorka czy broszki wiąże się z większym kosztem niż te, do których przywykliśmy podczas codziennych zakupów. W związku z tym, żeby być pewnym, iż biżuteria zaspokoi wszystkie nasze oczekiwania, najlepiej przyjrzeć się jej w świetle dziennym w sklepie jubilerskim. Jest mnóstwo przesłanek, które uzasadniają to rozwiązanie. W czasie zakupów w sklepie jubilerskim, szczególnie gdy planujemy kupić obrączki ślubne lub pierścionek, mamy okazję nałożyć biżuterię oraz przekonać się jak w rzeczywistości będzie się ona prezentować na naszym palcu. Jeżeli natomiast zauważymy design pierścionka jaki nam się spodoba, ale okaże się on za ciasny bądź za luźny, złotnik na nasze życzenie dostosuje go do stosownego obwodu lub sporządzi nowy. Innym atutem kupowania wprost w sklepie jubilerskim jest możliwość skorzystania z fachowej porady złotnika. Pomoże on nam dopasować właściwy kruszec, wskaże aktualne nurty we wzornictwie, pokaże które kamienie szlachetne będą odpowiednie do naszej cery, a klientom kupującym biżuterię na prezent podpowie, co teraz daje się z okazji ślubu, komunii czy imienin.

Inne usługi jakie świadczy jubiler?

Sklepy jubilerskie nie tylko oferują sprzedaż swoich dzieł, ale również pełnią dodatkowe usługi. Reperacja uszkodzonej biżuterii jest jedną z nich. Jeśli zerwał się nam naszyjnik lub odpadł kamień z kolczyka, jubiler w mgnieniu oka i perfekcyjnie zreperuje go w swojej pracowni. Jeśli dostaniemy w spadku biżuterię po kimś, kto miał mniejszy obwód palca, jubiler zmieni obwód takiej bransoletki. Na nasze życzenie złotnik wygraweruje także na wisiorku czy pierścionku gratulacje, podziękowania, datę czy też inny znaczący dla nas cytat. Z kolei jeśli pragniemy obdarować kogoś wyjątkowym prezentem, ewentualnie mamy własny pomysł na broszkę lub naszyjnik, możemy powierzyć jubilerowi wytworzenie biżuterii zgodnie z naszym projektem. A jeśli w mieszkaniu mamy niekompletną bądź zbędną biżuterię, z którą nie mamy co zrobić, zabierzmy ją do sklepu jubilerskiego, gdzie prowadzony jest skup metali szlachetnych.

Siedziba:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy