Kosztowności Robienie zakupów 

Biżuteria z koralem

Więcej o biżuterii z koralem na www.bizutik.pl/bizuteria-z-koralem.

Słowo koral pochodzi od hebrajskiego słowa “gord”, które oznacza amulet. Dało to początek wierzeniom, iż jest wzbogacony we właściwości ochronne. Osoby posiadające biżuterię z koralem, są chronione przed negatywną energią i złymi mocami. Co więcej, kamień korala relaksuje osoby zestresowane i spięte. Symbolizuje siłę i często nazywany jest także drzewem oceanów. Składany w ofierze bogini Wenus, miał wzbudzać uczucie miłości.

Biżuteria z koralem – ekskluzywny dodatek

Mówi się, że najpiękniejszą ozdobą kobiety jest jej uśmiech. Nie mniej jednak szykowna, właściwie dopasowana biżuteria jest uzupełnieniem stroju każdej kobiety. Biżuteria z koralem będąc delikatną i drobną, nadaje niekrzykliwego charakteru, dlatego też idealnie pasuje do casualowych stylizacji, ale też na ważne uroczystości. Kamień korala występuje barwach: białym, czarnym oraz niebieskim.

Działanie lecznicze biżuterii z koralem

Korzystnego działania biżuterii z koralem dopatruje się również w sferze medycznej. Koral oddziałuje na układ krwionośny, rozgrzewając i ożywiając organizm. Jego barwa blednie, podczas słabej kondycji organizmu – niedożywienia i niedokrwistości. Biżuteria z koralem szczególnie polecana jest osobom młodym. Pomaga uregulować cykl menstruacyjny i pozytywnie wpływa na poprawę płodności. Osoby zestresowane i szybko wpadające w złość, mogą zdać się na jego działanie redukujące. Uznaje się, iż osoba nosząca biżuterię z koralem, może liczyć na spokojne życie , bez leków.

Siedziba:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy