Internetowe strony IT 

Uchroń swoją witrynę przed filtrem w Google za nienaturalne linki

Najważniejszym powodem, przez który na naszą stronę internetową może zostać założony ban od Google, są nienaturalne linki przychodzące. Czy jest szansa na uchronienie się od tych nieprzyjemnych sankcji?

Nienaturalne linki przychodzące – nie stosuj ich

Nienaturalne linki przychodzące to stosowanie nadmiernej liczby fraz kierujących internautów na naszą stronę w sieci. Manipulują one pozycją strony w przeglądarce i tym samym łamią zasady naturalnego linkowania opracowane przez grupę Google. Najczęściej nienaturalne linki przychodzące stosowane są pod postacią artykułów promujących przepełnionych licznymi frazami. Szerzy się również zjawisko kupowania linków, co skutkuje nałożeniem filtra. Strona jest zbanowana filtrem w Google za nienaturalne linki, jeśli nieprofesjonalne praktyki zostaną ujawnione, a to łączy się ze znacznym obniżeniem jej rangi w przeglądarce, czsem aż o 30 podstron.

Jak poradzić sobie z nienaturalnymi linkami przychodzącymi

Nie zapominajmy, że kiedy na adres www będzie nałożony filtr w Google za nienaturalne linki, jesteśmy w stanie ubiegać się o odtworzenie prawidłowej pozycji w wyszukiwarce . Proces ten jest niestety niezwykle długotrwały i nie daje całkowitego powodzenia. Jeśli chcemy podnieść prawdopodobieństwo szybkiego zdjęcia filtrów – zasięgnijmy porady doświadczonej firmy SEO. Profesjonaliści automatycznie zdiagnozują realną przyczynę i rozprawią się z nienaturalnymi linkami. Nie zapominajmy, że zarówno samo pozycjonowanie, jak i likwidowanie filtrów od Google najlepiej zlecać wyłącznie prestiżowym podmiotom.

Powiązane wpisy