ultra robotics, silniki elektryczne producentAutomatyka dla przemysłu 

Ultra Robotics – poznaj ofertę producentów silników elektrycznych i serwonapędów

Automatyzacja procesów magazynowych i logistycznych oraz szerokie użycie robotyki w najróżniejszych dziedzinach przemysłu, zmusza do sięgnięcia po najlepsze rozwiązania z zakresu sterowania i układów napędowych. Polska firma Ultra Robotics wychodzi naprzeciw temu zapotrzebowaniu proponując między innymi dokładne sterowniki serwomechanizmów i układy napędowe od uznanych światowych producentów.

Motoreduktory, przekładnie i silniki DC i BLDC od renomowanych producentów

Działająca od ponad dekady na rodzimym rynku spółka Ultra Robotics jest dostawcą przekładni planetarnych i falowych, silników elektrycznych DC, jak również motoreduktorów (AC, DC i BLDC) produkowanych z wysokiej klasy materiałów przez najlepszych globalnych producentów. W ofercie Ultra Robotics znajdują się produkty firmy Harmonic Drive, dostarczającej czułe niewielkie serwonapędy charakteryzujące się rewelacyjną żywotnością oraz solidnością. Wytwarzane przez Harmonic Drive napędy oraz przekładnie są stosowane między innymi w produkcji obrabiarek, robotów przemysłowych czy systemów służących do obsługi intralogistyki, a z racji możliwości ich użytkowania w ciężkich warunkach środowiskowych, w tym w próżni, korzysta się z nich również w lotnictwie, kosmonautyce oraz kriogenice.

Ultra Robotics jest również dostawcą produktów marki ELMO Motion Control z Izraela, słynącą z kompaktowych sterowników serwo (napędy Platinum Twitter), które cechują się wysoką mocą obliczeniową z znacznymi zasobami pamięci, szeroką obsługą informacji zwrotnych oraz wysoką przepustowością, a ich wydajność oscyluje na poziomie 99% także przy najmniejszych wymiarach. Natomiast serwonapędy ELMO Motion Control z linii GOLD rewelacyjnie sprawdzają się w ekstremalnych warunkach, w tym nie tracą funkcjonalności przy dużej wilgotności (nawet do 95%), ekspozycji na silne wstrząsy mechaniczne i wibracje, a także przy nagłej zmianie temperatury, której amplituda może wahać się od -40 do +70 °C.

Polska firma Ultra Robotics oferuje również rozwiązania od Eisele Antriebstechnik GmbH, Bodine Electric Company, Sesame Motor Corp i Positec.

Siedziba:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy