Automatyka dla przemysłu 

Instalacje teletechniczne – moduły i fachowe firmy

Instalacje teletechniczne. Wystarczy kliknąć w to miejsce, aby skorzystać z usług specjalistów

Instalacje teletechniczne sieci RTV/SAT to potężna infrastruktura w której zakres wchodzi mnóstwo różnych sprzętów – od najprostszych po zaawansowane technicznie. Na rynku funkcjonują profesjonalne przedsiębiorstwa, które umożliwiają zaprojektowanie sieci RTV. Przekonajmy się jakie usługi oferują i z czego składają się instalacje teletechniczne.

Instalacje teletechniczne – wiele rozmaitych modułów

Instalacje teletechniczne obejmują urządzenia jak m. in.: anteny naziemne, zabezpieczenia przeciwprzepięciowe, mikrowzmacniacze abonenckie, wzmacniacze kaskadowe, odbiorniki optyczne. Na rynku znaleźć można także wzmacniacze magistralne, kable telekomunikacyjne, urządzenia DVB-S/S2 i cyfrowe stacje czołowe. Moduły tego typu instalowane są na nieruchomościach, w hotelach i blokach. Podmioty specjalizujące się w sieciach RTV/SAT zajmują się z kolei m.in. rozplanowywaniem instalacji i produkcją poszczególnych modułów. Sieci teletechniczne wymagają najwyższej jakości komponentów i profesjonalnego montażu – stąd niezbędne jest wsparcie fachowców.

Instalacje teletechniczne – stosowne narzędzia

Konieczne jest także, żeby instalacje teletechniczne spełniały kryteria Rozporządzenia Ministra Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej. Z tego też powodu konieczna jest opieka techniczna fachowych przedsiębiorstw, które zapewnią właściwe narzędzia i dobiorą wysokiej klasy moduły dobrane do potrzeb konkretnej sieci. Instalacje teletechniczne niejednokrotnie wymagają również napraw, tym samym bardzo duże znaczenie ma opieka producenta. Korzystają z niej przeważnie inwestorzy budowlani.

Siedziba:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy